به گزارش صبح توس؛ مسعود یاوری، فرماندار خلیل آباد امروز در نشست ستاد هماهنگی هفته دولت که با حضور اعضا در محل دفتر فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای دولت که همان دستاوردهای نظام محسوب می شود به مردم است.

وی با بیان اینکه در این هفته باید از تمام ظرفیت های موجود برای معرفی بیشتر و بهتر این دستآوردها استفاده شود، خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی پروژه هایی که قابلیت افتتاح و بهره برداری دارند را باید در سامانه مربوطه به جهت گزارش گیری، تجزیه، تحلیل و نظارت دقیق تر ثبت کنند.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه کاهش هزینه مکاتبات، رصد بهتر پروژه ها و کنترل جدول زمانبندی و همچنین شناسایی و حل مشکلات از مزایای راه اندازی سامانه منتاک است، تصریح کرد: تخصیص و توزیع بودجه بر اساس عملکرد واقعی دستگاه ها و داده های واقعی که از این سامانه داده می شود صورت می گیرد.

وی بر ضروت توجه ویژه به بحث فضای مجازی در هفته دولت تاکید کرد و افزود: شاخص ها و مزیت بهره برداری پروژه توسط مدیر دستگاه های اجرایی باید برای مردم بیان شود و افتتاح طرح ها باید به صورت برنامه ریزی شده و با محوریت مردم صورت گیرد.

یاوری با بیان اینکه بیش از 60 عنوان برنامه همزمان با هفته دولت در شهرستان خلیل آباد اجرا می شود، اذعان کرد: طرح های خدماتی و عمرانی در این هفته با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین عنوان کرد: تمام روسای ادارات در طول هفته دولت با حضور در نمازهای جماعت مغرب و عشاء در شهر و روستا به بیان فعالیت های دولت بپردازند و ضمن روشنگری و پاسخگویی به سوالت مردم، دیدار چهره به چهره و ارائه میز خدمت داشته باشند.

انتهای پیام/