به گزارش صبح توس ؛ فاطمه آجرلو ، نماینده سابق مردم کرج در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مراسم منشور والای آگاهی به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در مسجد جامع امام خمینی (ره) قوچان اظهار کرد : امروز دشمنان فرهنگ و چگونگی نگاه به زنان و مردان را پشت پرده‌های طراحی فرهنگی‌شان سلاخی کرده و اباهه گری در این موضوع را تحت عناوینی همچون دفاع از حقوق زنان تزئین و کادوپیچ می‌کنند . 

وی افزود: امروز دژخیمان عرصه فرهنگ به دنبال سلاخی افکار و اندیشه‌ها بوده پس اثری از جنازه نیست و سنگ‌قبر کشتار فرهنگی بی‌حجابی است.
آجرلو حجاب را مختص تفکر الهی دانست که از بدو خلقت همه پیامبران به عفاف و پاک‌دامنی توصیه داشته‌اند و تصریح کرد: برخی برچسب محدودیت و فرار از اجتماع را به حجاب می‌زنند درصورتی‌که حجاب یک مصونیت برای حضور در اجتماع و عرصه‌های سیاسی ، اقتصادی و ... تعریف‌شده است. 
استاد حوزه و دانشگاه تأکید کرد: اگر امروز از تفکر عفاف و حجاب در جامعه می‌ترسند به دلیل این است که قرار گرفتن زن عفیف و مرد باتقوا کنار یکدیگر زندگی را مستحکم کرده و ازدواج سفید به وجود نمی‌آید. 
وی بابیان اینکه اگر مانتوها کوتاه شده و این موضوع به هیچ‌کس برنخورده است به دلیل آن بوده که خون فرهنگ آهسته‌آهسته ریخته شده ، گفت: امروز پیش از ازدواج آزمایش گرفته می‌شود اما کسی برای تشکیل خانواده‌ای مستحکم مبتنی بر اندیشه‌های فاطمی و حفظ عفاف و غیرت تعلیم و آموزش نگذاشته‌اند. 
آجرلو ایران را کشوری با تمدنی دیرینه دانست که تاکنون بر شیعه بودن استوار مانده است و افزود: استعمار در تمام دوران تلاش کرده شور حسینی را از این ملت بگیرد اما فرهنگ غنی ایرانی مقابل این استعمار ایستاده و حتی در این فرهنگ غنی زن از جایگاه والایی برخوردار است نه جایگاه نمایشی . 
نماینده سابق مردم کرج در مجلس شورای اسلامی یادآور شد : اگر زنان و مردان جامعه مدیریت فضا و اطلاعات را بر عهده نگیرند نمی‌توانند مدیریت اطلاعات زودهنگام را انجام دهند به‌طوری‌که امروز بلوغ زودرس و ارتباط‌های ناهنجار بی داد می‌کند پس باید این اطلاعات به‌درستی در اختیار فرزندان قرار گیرد.
وی بابیان اینکه جنگ نرم تمام مرزهای فکری را درنوردیده گفت: باید در جنگ نرم با یک نگاه علمی و مستدل با شبهات روبرو شده و پاسخگویی کرد. 

انتهای پیام /۴۰۰۷