به گزارش صبح توس؛ مسعود فیروزی، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی صبح امروز در هفتمین گردهمایی فرماندهان پایگاه های بسیج بهزیستی سراسر کشور در محل دانشگاه پیام نور مشهد گفت: دانشمندان برجسته دنیا معتقدند رویداد ها را نباید صرفا بر اساس اتفاق تحلیل کرد بلکه آنها را باید داده کاوی کرد.

وی افزود: در یک نبرد هشت ساله بین کشوری که مسئولان جوان آن حتی سابقه مدیریت شهری را نداشتند و بلافاصله پس از انقلاب اسلامی با تمام دشمنی ها و مخالفت ها و آشوب ها با قوای تمام عیار یازده کشور روبرو شدند و گوشه ای از خاک ایران را نتوانستند تصرف کنند قابل اهمیت است.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی اظهار کرد: فارغ از رویکرد معنوی اندیشمندان جهان این پیروزی در دفاع مقدس را اتفاقی نمی بینند و در حال بررسی هستند که سازمانی با حداقل تجربه و امکانات و همراه با شورش های داخلی چگونه به پیروزی می رسد.

وی افزود: قطعا ساختار بسیجی منحصر به فرد است و رویکرد اصلی آن این است که هر بسیجی هر کار می تواند انجام دهد لذا ساختار بسیجی پیروزی در دفاع مقدس را خلاف روال تحلیل های نظامی، مدیریتی و بین‌المللی کسب کرد.

فیروزی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی در حال آزمایش در سیستم های دفاعی و مدیریتی دنیا است ادامه داد: برکت الهی در تفکر بسیجی به خاطر اخلاص قلوب است.

وی افزود: بهزیستی سازمانی است با صدها فعالیت و ده ها مأموریت خطیر که تفکر بسیجی در آن نهادینه شده است.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی تصریح کرد: شهرستان های خراسان رضوی با جامعه هدف گسترده و فعالیت های متنوع و عمومی روبرو است و کارکنان با تفکر و رویکرد بسیجی در حال فعالیت و خدمت به اقشار محروم و معلولان هستند.

وی افزود: امید است در راستای خدمت رسانی بهتر، این تفکر تقویت شود چراکه در این سازمان فقط با این رویکرد می توان عمل کرد و نتیجه گرفت.

انتهای پیام/