به گزارش صبح توس؛ حجتالاسلام والمسلمین برهان باقری،مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) صبح امروز در مراسم تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور گفت:حفظ این نظام در گرو جهاد تبیین است؛ باید واقعیت ها را بدون تحریف برای مردم بیان کرد.

حجتالاسلام والمسلمین باقری بابیان اینکه جهاد تبیین ضروری و فوری است و توقف معنا ندارد و درنگ جایز نیست افزود: امروز جهاد رنگ عوض کرده است ؛دشمن فهمیده که با نبرد سخت نمیتواند در مقابل جمهوری اسلامی ایران مقابل کند و جنگ ترکیبی را برای تسلط بر افکار عمومی مردم به کار برده است، امروز جهاد تبیین یک فریضه واجب میباشد.

وی شهید مطهری را مکتب ساز  دانست واظهار داشت: آنقدر این مرد بزرگ در دین مقدس اسلام ذوب شده است که بنای فکری او بنای نظام اسلامی میباشد.
حجت الاسلام باقری با اشاره به اینکه شهید مطهری بهترین الگو برای معلمین و اساتید حوزه و دانشگاه می باشد تصریح کرد: در سپاه مربیان عقیدتی سیاسی در خدمت عزیزان هستند و شبهات را در عرصه های مختلف پاسخگو می باشند و به برکت وجود این مربیان سپاه توانسته است ماهیت خودش را در ولایت مداری و انشاالله زمینه سازی ظهور حفظ کند.

سالروز شهادت شهید مطهری هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و هفته معلم نامگذاری شده است