محمد عین القضات، سرپرست فرمانداری شهرستان زبرخان در گفت وگو با صبح توس؛ اظهار کرد: در شهرستان زبرخان 20 سایت بی تی اس داریم که 5 سایت آن دارای بروزترین تکنولوژی می‌باشد و 15 سایت دیگر از تکنولوژی پایین‌تری بر خوردار می باشند که بیشترین مشکل در این حوزه است.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته برای رفع بخشی از مشکلات اینترنت در زبرخان اقدامات موثری صورت گرفته بیان کرد: با راه اندازی کافوی نوری و افزایش ۷۰ پورت ای دی اس ال و افزایش پهنای باند اینترنت در نقاط مختلف شهرستان توانستیم برخی از مشکلات اینترنت را در منطقه رفع کنیم.
سرپرست فرمانداری شهرستان زبرخان افزود:  تا کنون در حوزه مخابرات و ارتباطات در شهرستان در سال گذشته حدود 85 میلیارد ریال هزینه شده است.

عین القضات با اشاره به اینکه ما در زبرخان برنامه های توسعه محور در حوزه مخابرات و ارتباطات داریم ادامه داد: تا پایان سال جاری با ارتقاء 20 سایت بی تی اس موجود و راه اندازی 6 سایت جدید و نصب کافو در نقاط مختلف شهرستان حدود 80 درصد مشکلات اینترنت و آنتن دهی در زبرخان رفع خواهد شد. 

وی در پایان خصوص مشکلات کمبود تلفن ثابت در شهر درود گفت: با رایزنی های انجام شده تا پایان سال مشکل کمبود تلفن ثابت در شهرک امیرالمومنین شهر درود رفع خواهد شد.

انتهای پیام/