به گزارش صبح توس؛ به نقل از  ایثار واحد خراسان رضوی، مسلم سالاری در دیدار با تنی چند از جانبازان «غلامرضا عمرانی»، «هادی اسدی»، «حبیب الله سلمانی» و همسر جانباز متوفی «عبدالوهاب علومی» ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: طرح سپاس یکی از برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده و از مزیت‌های این طرح همراه با مسولان با حضور در منازل ایثارگران می‌توان از نزدیک وضعیت زندگی و معیشت آنان را بررسی کرد و برای رفع مشکلات این عزیزان در اسرع وقت، با برنامه‌ریزی مناسب گام مؤثر برداشت.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خواف گفت: شهداء مقام و جایگاه رفیعی دارند و جانبازان با توجه به جان‌فشانی‌هایی که دوران دفاع مقدس انجام داده، سختی و درد زیادی را تحمل می‌کنند و این نکته رو هم باید اضافه کنیم که در این میان همسران جانبازان شریک این دردها و رنج‌ها هستند و این خود یک نوع ایثار بشمار می‌آید.
وی افزود: مردم و ما مسولان نظام مقدس باید قدرشناسِ جانبازان به‌عنوان الگوهای فداکاری و همچنین شهیدان زنده در جامعه بشمار می‌آیند زیرا این عزیزان با گذشتن از سلامت خویش در راه دفاع از انقلاب اسلامی استوار ایستادند و در دوران هشت سال دفاع مقدس، دلاورانه و همچنین با الگو قرار دادن حضرت عباس (ع) با دشمنان به مبارزه پرداختند.
امین سمیعیان فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، حسین اسدی معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری و جمعی از معتمدین معین در این دیدار حضور داشتند.
در پایان این دیدارها با توجه به ایام درختکاری، تعدادی نهال در درب منازل ایثارگران بیاد شهدا کاشته شد.
گفتنی است؛ شهرستان خواف از توابع استان خراسان رضوی در 270 کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده 110 شهید، 314 جانباز و 34 آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سر بلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/