به گزارش صبح توس؛ سردار عظیم ابراهیم‌پور، همرزم سردار شهید سلیمانی شامگاه گذشته در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی که در حاشیه میدان مرکزی کاشمر با حضور پرشور مردم برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای خلقت آدم (ع)، جبهه حق و جبهه باطل شد و در طول 124 هزار پیامبر، جبهه حق بدون وقفه در مقابل جبهه باطل بود.

وی با بیان اینکه شأن وجود ما مبارزه با باطل است و این جبهه حق و باطل امروز در عالم در دو مکتب جبهه حق یعنی شیعه انقلاب اسلامی و جبهه باطل یعنی یهود و صهیونیست هستند، خاطرنشان کرد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب با 52 کودتا، تحمیل 8 سال جنگ با 36 کشور دنیا، فتنه های مختلف و... به دنبال از بین بردن انقلاب بودند ولی انقلاب سرجای خود قرار دارد.

این فعال فرهنگی با تاکید بر اینکه دشمنان با تغییر تفکر مدیریت انقلابی به مدیریت لیبرالی به دنبال متلاشی کردن انقلاب اسلامی ایران از درون بودند و هستند، تصریح کرد: چهار مرحله لیبرالیسم اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و براندازی نظام چهار مرحله طراحی دشمن برای نابودی جمهوری اسلامی است.

وی همچنین ادامه داد: همین افرادی که رفتند و برای حاج قاسم با خارج و استکبار جهانی و جهان سلطه معامله کردند و موافقت هایی برای ترور حاج قاسم داشتند، کسانی بودند که برنامه ریزی مدیریتی داخلی لیبرالیسم اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و براندازی نظام در دست آنها قرار داشت.

سردار ابراهیم پور با اشاره به اینکه همین افراد بودند که فتنه 78 و فتنه 88 را به پا کردند و در قالب این فتنه ها اساساً برنامه ریزی برای براندازی نظام داشتند، اذعان کرد: فتنه 88 رسماً با فرماندهی مستقیم آمریکا برای براندازی نظام انقلاب اسلامی ایران انجام گرفت و در این فتنه 19 سفارتخانه رسماً وارد میدان شدند و اراذل و اوباش را سازماندهی کردند.

وی با تاکید بر اینکه مردم روز به روز که انتخابات فاصله می گرفتند و متوجه می شدند که فتنه گران با اصل انقلاب و اسلام مشکل دارند از تجمعات فاصله می گرفتند و صف خود را از اراذل و اوباش جدا کردند، افزود: در 9 دی چند روز بعد از عاشورا حداقل 5 میلیون نفر در خیابان های تهران حضور داشتند و حماسه 9 دی را رقم زدند.

همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه پیکر حاج قاسم را به 5 شهر تهران، مشهد، اهواز، قم و کرمان بردند و مجموعاً 24 میلیون نفر زیر تابوت حاج قاسم حضور داشتند، عنوان کرد: تشییع جنازه حاج قاسم تجلی فطرت درونی ملت ایران بود و زیر تابوت بدحجاب و بی حجاب و چپ و راست گریه کردند.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: برخی شعار می دهند که رفراندوم برگزار کنید تا ببینیم جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی باشد یا نباشد، این افراد باید بدانند رفراندوم یعنی تشییع جنازه حاج قاسم سلیمانی که نماد بسیجی بودن، حزب اللهی بودن، انقلابی بودن، ولایتمداری، سرلشکر سپاه انقلاب اسلامی، جهادی و نماد انصارالله، فاطمیون، زینبیون و... که همه زیر تابوت او گریه کردند.

این راوی دفاع مقدس با بیان اینکه دشمنان وقتی متوجه شدند که با لیبرالیسم اقتصادی و فرهنگی نمی توانند کشور را متلاشی کنند نقشه بعدی خود را اجرا کردند و داعش را به منطقه آوردند، تاکید کرد: جنگ ما در سوریه و شام، جنگ چند کشور نبود بلکه جنگ مقدمه سازی ظهور و جنگ بین یهود و شیعه است.

وی با تاکید بر اینکه یهود به دنبال از بین بردن اضلاع مقدمه ساز ظهور یعنی حزب الله لبنان، جمهوری اسلامی، عراق و یمن بودند و حاج قاسم سلیمانی بود که باعث متلاشی شدن نقشه یهود شد، بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی یک جنگ را فرماندهی نکرد بلکه یک میدان بزرگ جهانی را فرماندهی و نقشه یهود را نقش بر آب کرد.

ابراهیم‌پور با اشاره به اینکه تصمیم به شهادت و ترور حاج قاسم مال ترامپ نیست، ترامپ لایه پنجم جریان یهود است و سران یهود به این نتیجه رسیدند برای اینکه نابود نشودند باید حاج قاسم را شهید کنند، ابراز کرد: عظمت حاج قاسم را همه دنیا فهمیدند و حاج قاسم نقشه راه مقدمه ظهور از یهود گرفت و متلاشی کرد و بعد از آن سران یهود تصمیم گرفتند که حاج قاسم را شهید کنند.

انتهای پیام/4001