فرخ جواد پور شهردار نوخندان در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ تلاش برای توسعه شهرها با استفاده از ظرفیت های داخلی را یکی از وظایف اصلی شهرداران دانست و اظهار کرد: شهرداری علاوه بر مسئولیت های ثابتی که در خدمت رسانی به مردم شهر دارد باید بکوشد تا با ایجاد بسترهایی به توسعه شهر کمک کند.

وی عنوان کرد: در همین راستا علاوه بر بهره برداری از جایگاه گاز طبیعی در نوخندان که به عنوان دومین جایگاه در شهرستان به حساب می آید، کلنگ ساخت جایگاه دو منظوره بنزین و گازوییل در شهر نوخندان، در هفته دولت سال 97 بر زمین خورد و عملیات اجرایی آن، از همان ابتدا آغاز شد.

شهردار نوخندان تبیین کرد: این جایگاه دو منظوره که به نام خلبان شهید کرمعلی مقصدی مزین شده در زمینی به مساحت 3200 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان، به همت و تلاش شبانه روزی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوخندان و از محل منابع داخلی ساخته و خوشبختانه در سال 1400 به بهره برداری رسید.

جواد پور تاکید کرد: این پروژه یکی از مهمترین پروژه های برنامه های عملیاتی و راهبردی شهرداری نوخندان بود که در راستای ایجاد درامد پایدار و بسترسازی برای توسعه گردشگری شهر نوخندان و همچنین زیرساخت شهرستان برنامه ریزی شد.

وی خاطرنشان کرد: مردم درگز و مسافران عزیزی که به این شهرستان تردد می کنند از هم اکنون می توانند از خدمات جایگاه بنزین و گازوییل نوخندان استفاده کنند.

انتهای پیام/