به گزارش صبح توس؛ نشست هیأت‌های نظارت انتخابات شوراها در استان خراسان رضوی با حضور محمدکمال سرویها، سرپرست دفتر استان و رییس هیات نظارت بر انتخابات استان ظهر امروز در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

محمدکمال سرویها رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و میاندوره ای خبرگان در استان خراسان رضوی، با اشاره به اهمیت شورا ها و تاثیر مستقیم تصمیمات آنها بر زندگی مردم خطاب به هیات‌های نظارت بر انتخابات شوراها گفت: اگر افراد دارای صلاحیت از فیلتر نظارت شما انتخاب شوند، منشأ اثر و خیر بسیار خواهید بود.

وی ضمن تاکید بر لزوم آموزش نیروهای ناظر و آشنایی کامل آنها با قوانین و مقررات گفت: اصل بیطرفی، ملاک اصلی کار هیات‌های نظارت است.

سرویها با یادآوری اینکه دشمن همیشه سعی در کاهش میزان مشارکت در انتخابات داشته است گفت: اکنون نیز دشمنان به بهانه کرونا دنبال ایجاد کروناهراسی و کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند.

وی در همین راستا افزود: با تدابیر و پیش بینی های انجام شده مانند استقرار شعب اخذ رای در فضای باز مساجد و مدارس و سایر مکانهای پیش بینی شده و ایجاد زمینه رعایت فاصله اجتماعی و بهداشت رای‌دهندگان در زمان رای گیری، تلاش خواهد شد انتخابات در سلامت و با رعایت  کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

انتهای پیام/