به گزارش صبح توس؛ ابراهیم قاسم‌پور بعدازظهر امروز در سی و نهمین نشست ستاد کرونا شهرستان خلیل‌آباد که با حضور اعضا در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب، اظهار داشت: شهر کندر بالاترین آمار بستری کرونایی را در شهرستان خلیل‌آباد دارد.

وی ضمن تأکید بر تشدید نظارت‌ها توسط دستگاه‌های مختلف در سطح شهرستان و شهر کندر، خاطرنشان کرد: گزارش نظارت‌های انجام شده باید در نشست بعدی ستاد کرونا ارائه شود و مردم شهر کندر باید به‌خاطر حفظ سلامت خانواده و جامعه، رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند.

قاسم‌پور با بیان اینکه هرگونه سهل‌انگاری و عدم رعایت شیوه‌نامه‌های ستاد کرونا می‌تواند خسارت جبران‌ناپذیری را وارد کند، تصریح کرد: محدودیت‌ها و نظارت بر محدودیت‌ها باید با دقت بیشتری در شهر کندر توسط همه دستگاه‌ها انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری هرگونه دورهمی و تجمع به‌عنوان عامل اصلی بیماری، ممنوع است، اذعان کرد: تمام افراد باید در شهر کندر ماسک بزنند و هیچ دستگاهی حق پاسخگویی به افراد بدون ماسک را ندارد.

فرماندار خلیل‌آباد با اشاره به اینکه طرح سردار سلیمانی موفقیت‌های خوبی در شهرستان داشته و می‌توانند در کاهش آمار کرونا نیز کمک‌کننده باشد، عنوان کرد: شرایط شهرستان زرد و بسیار شکننده است و نوع رنگ‌بندی شهرستان به رفتار ما بستگی دارد باید خیلی مراقب باشیم که به سمت شرایط قرمز نرویم.

سید محمد هاشمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان در این نشست گزارشی از وضعیت موجود ارائه داد و بیان کرد: با تمام ظرفیت موجود شرایط را برای خدمت‌رسانی مهیا کردیم اگر مردم رعایت نکات بهداشتی را نکنند باید منتظر موج بعدی باشیم در این موج ویروس تهاجمی‌تر و مرگ‌ومیر بالایی خواهد داشت.

انتهای پیام/