به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام سید رضا هاشمی، امام جمعه موقت خلیل‌آباد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز، اظهار داشت: دررابطه‌با برجام حرف‌ها و وعده‌های زیاد شنیدیم که عمل نشده بنابراین حرف و وعده فایده ندارد و این بار فقط عمل مهم است، اگر عمل طرف مقابل را ببینیم ما هم عمل خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه فصل الختام دربارهٔ برجام، سخن مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: اگر طرف مقابل به تعهداتش عمل کند، ماهم عمل خواهیم کرد و هرکدام از مسئولین کشور غیر از این بیان که خلاف سخنان رهبری باشد، داشته باشند خائن به‌نظام انقلاب خواهند بود.

امام جمعه موقت خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه رهبری همچنین در این دیدار فرمودند که علاج دردهای مزمن کشور برگزاری انتخابات پرشور و انتخاب اصلح است، تصریح کرد: ۴ نشانه اصلح بودن، کارآمد با ایمان، پرانگیزه و علاقه‌مند است که همه ما باید در انتخاب خود مدنظر قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه علت اصلی بعضی از عقب‌ماندگی‌ها در کشور از جمله بحث معیشت، انقلابی عمل‌نکردن بعضی از مسئولین است، اذعان کرد: هر دولتی که به‌جای نگاه به درون و توانمندی افراد جامعه، به بیرون و غرب نگاه کند، دچار عقب‌ماندگی می‌شود.

انتهای پیام/