به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام سید محمدکاظم طباطبایی، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت: ماه رجب ماه فرصت‌ها است و اگر به این واژه و مفهوم آن توجه کنیم مطمئناً برکات زیادی را کسب کرد.

وی با بیان اینکه این فرصت‌ها کمتر به دست می‌آید و بعد از مرگ هم این فرصت‌ها در دسترس ما نیست، خاطرنشان کرد: باید این فرصت‌ها را غنیمت بشماریم.

امام جمعه کاشمر با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز مثل همیشه سخنان مهمی را بیان فرمودند و ما باید این سخنان را آویزه گوش خود قرار دهیم، تشریح کرد: ما دیگر فریب وعده طرفین برجام را نمی‌خوریم و فقط باید به تعهداتی که در برجام آوردند عمل کنند و در عمل صداقت خود را نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه دیگر نمی‌توان به وعده‌های آمریکا و اروپا اعتماد کرد، افزود: آمریکا و اروپا دروغگو و عهدشکن هستند و آنها نمی‌توانند برای ما شرط تعیین کنند بلکه ما شرط تعیین می‌کنیم و آن اینکه باید به تمام وعده‌های خود عمل کنند و تحریم‌ها برطرف شود تا ما تصمیم بگیریم که به برجام برگردیم یا نه.

طباطبایی با بیان اینکه آنهایی که در باغ سبز آمریکا و اروپا را نشان می‌دهند و به دنبال این کشورها برای حل مشکلات داخلی هستند به درد ما نمی‌خورند و مردم باید در انتخابات حواس خود را جمع کنند، اذعان کرد: مردم انقلابی ما باید به دنبال انتخاب فرد اصلح در انتخابات پیش رو باشند.

وی با تأکید بر اینکه فرد مستحکم و حزب‌اللهی و انقلابی می‌تواند در برابر آمریکا و استکبار جهانی به ایستد، عنوان کرد: اگر خوب تصمیم گرفتیم و خوب انتخاب کردیم مطمئناً نورعلی‌نور است.

انتهای پیام/