مجید رسولی، رئیس اداره امور پستی مشهد در گفت‌وگو با صبح توس، ضمن عذرخواهی از مردم بابت طولانی شدن زمان دریافت مرسولات پستی اظهار کرد: مدت‌زمانی که نیاز است تا مرسولات پس از تحویل به پست به دست گیرنده برسد بستگی به آدرس گیرنده دارد از این رو تلاش کرده‌ایم تا بسته‌های پستی به مقصد تهران حداکثر تا 48 ساعت به دست گیرنده برسد.

وی با اشاره به رشد 100 درصدی مرسولات پستی از زمان شیوع کرونا، افزود: بالارفتن حجم تقاضا باعث افزایش مدت زمان دریافت مرسولات پستی شد با این وجود با انجام یک سری اقدامات در اداره پست در تلاش هستیم تا زمان دریافت مرسولات پستی به حداقل برسد لذا سعی شده تا بسته‌های پستی به استان‌های هم‌جوار تا 24 ساعت کاهش یابد.

رسولی خاطر نشان شد: نوع سرویس ارسال پستی که مشتری برای مرسوله خود انتخاب می‌کند و مسافت گیرنده دو مؤلفه تعیین کننده در زمان دریافت مرسوله توسط گیرنده است لذا از مردم درخواست داریم اگر زمان ارسال مرسوله‌شان خیلی مهم است حتماً از سرویس مناسب استفاده کنند.

رئیس اداره امور پستی مشهد گفت: به طور میانگین بین 24 تا 48 ساعت مرسولات پیشتاز را به دست مشتری می‌رسانیم و در سرویس ویژه نیز زمان دریافت مرسوله در ابتدا به مشتری اعلام می‌شود.

وی یادآور شد: ما در اداره پست مانند پرستاران در سنگر خودمان علیه کرونا مبارزه کردیم و اجازه ندادیم که مردم از خانه‌های خود خارج شوند و در صف اول مقابله با کرونا ایستادیم تا این ویروس منحوس کنترل شود و این کمترین کاری بود کی می‌توانستیم انجام دهیم.

 رسولی با اشاره به ابتلای 110 نفر از کارمندان اداره پست به کرونا، ادامه داد: ما مانند سربازان گمنامی بودیم که علی‌رغم تلاش شبانه‌روزی‌مان در جریان کنترل ویروس کرونا کمتر دیده شدیم حتی زمانی که تعطیلی همگانی به دلیل شیوع بالای کرونا اعلام شد و ادارات دولتی با ظرفیت یک سوم مشغول به فعالیت بودند، باز هم ما دست از کار نکشیدیم و جوابگوی نیازهای مردم بودیم.

رئیس اداره امور پستی مشهد در پایان با اشاره به اینکه تمامی مرسولات پستی ضدعفونی می‌شوند، خاطر نشان شد: از مردم عزیز درخواست داریم علی‌رغم ضدعفونی بسته‌های پستی در اداره پست، جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حتماً پس از دریافت مرسولات آن‌ها را دوباره ضدعفونی کنند.

انتهای پیام/