به گزارش صبح توس؛ سالیانی نچندان دور در شهرستان زاوه ورزش آنچنان رونق داشت که چندین رشته ی ورزشی با ورزشکاران زیادی فعالیت میکرد. از کشتی و فوتبال و کاراته و تکواندو و والیبال و.... هر کدام علاقه مندان خود را داشت و فعالیت میکردند.

آنهم در زمانی که نه شهرستان بودیم و نه امکانات درست و حسابی داشتیم.

اما در این چند سال که شهرستان شدیم ورزش شهرستان که قرار بود با حضور اداره ورزش و جوانان در شهرستان رونق بیشتری بگیرد کم کم رو به فراموشی سپرده شده و از آن همه رشته ی ورزشی فقط خاطرات آن برای ورزشکاران و ورزش دوستان باقی مانده است.

به صورتی که زمین چمن فوتبال زاوه همچنان مانند چند دهه قبل خاکی باقی مانده است و با توجه به کلنگ زنی وزیر ورزش در دو سال قبل هیچ اتفاق خاصی نیفتاد و همچنان..... ورزش زاوه در پیچ و خم بی مهری حتی متولی هم ندارد به صورتی که این اداره با گذشت 17 ماه از تودیع رئیس قبلی همچنان با سرپرست ادارا میشود .

آن هم سرپرستی که هر روز باید از سه شهرستان بگذرد تا به محل خدمت برسد و باز بعد از ظهر همین مسافت را برای رسیدن به منزل طی کند.

پس عملا وقتی برای سامان دادن به ورزش شهرستان ندارند. آن هم شهرستانی که معضل اصلی آن اعتیاد و طلاق هست که این اداره باید بیشترین تلاش را برای سامان دادن به امورات جوانان انجام دهد.

امید است با پیگیری های نماینده ی محترم مجلس و فرماندار شهرستان هر چه زودتر یک مسئول بومی و لایق برای ورزش شهرستان انتخاب شود تا ورزش و ورزشکاران و جوانان زاوه بتوانند باز هم مانند سابق در عرصه ی ورزش استان و کشور بدرخشند.

امید عامری، فعال اجتماعی

انتهای پیام/