به گزارش صبح توس؛  به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن، همزمان با سراسر کشور صبح امروز راهپیمایی خودرویی و موتوری مردم در مشهد مقدس از میدان پانزده خرداد به سمت حرم مطهر رضوی با خودروهای آذین شده به پرچم ایران و تصاویر شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

مردم مشهدمقدس و استان خراسان رضوی این بار حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن را به طریقی دیگر رقم زدند.

مراسم رژه موتوری و خودرویی در مشهدمقدس در مسیر خیابان امام رضا(ع) اینک برپا شده و شهروندان که در میان آنان تمامی سنین نیز قابل مشاهده هستند با موتور و خودرو در این مراسم شرکت کرده‌اند.

همچنین بسیاری به صورت خانوادگی و با خودرو در این مراسم حضور بهم رسانده‌اند و تمامی پروتکل‌های بهداشتی را نیز رعایت کرده‌اند.

شیوع همگانی ویروس کرونا نیز سبب نشده تا شور مردمی در 22 بهمن امسال به ثبت نرسد و تنها سیاق آن تغییر کرده است.

همچنین مراسم 22 بهمن امسال در مشهدمقدس و خراسان رضوی به صورت مجازی نیز برپا شده و رسانه‌های متعدد در فضای مجازی و سیمای ملی این شور مردمی را به تصویر کشیده‌اند.

 

حرکت نمادین خودروها به به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن در مشهد از ساعت 9 صبح آغاز شد.

 

تربت حیدریه

 راهپیمایی خودروهای یگانهای نظامی و ورزشکاران خیابان شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان تربت حیدریه آغاز شد 

برای مشاهده ویدئو روی لینک زیر کلیک کنید؛

https://www.aparat.com/v/0EyG7

 

امام جمعه تربت حیدریه: همه قدرت های پوشالی جهان خطای محاسباتی داشتند

حجت الاسلام عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه قبل از آغاز حرکت خودرویی راهیپمایی ۲۲ بهمن در گفتوگو با خبرنگار ما اظهار کرد: همه قدرت های پوشالی جهان خطای محاسباتی داشتند و این امت را نشاخته و نخواهند شناخت.

وی افزود: دشمنان همیشه در برابر اقدامات سرنوشت ساز این ملت و امام جامعه اسلامی خار و ذلیل و ورشکسته اند.

امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اینکه هرچه داریم از امام و شهدا است گفت: امروز امت اسلامی به این نظام مقدس افتخار کرده و در برابر همه حیله ها و ترفندها مقاومت کرده و در سایه این استقامت پیروز میدانهای مختلف بوده است.

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس همه توطئه ها نقش برآب شد و چهل و سومین سال انقلاب را آغاز می کنیم.

 

آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان گناباد

 

حضور تماشایی مردم مشهد در ۲۲بهمن متفاوت

خانواده ها و شهروندان شهر مشهد با حضور پرشور در راهپیمایی متفاوت ۲۲بهمن امسال که به صورت کاروان خودرویی و موتوری از میدان 15 خرداد این شهر آغاز شد جلوه دیگری از ولایتمداری و پایبندی به انقلاب اسلامی را نشان دادند.

 

حضور پرشور مردم کاشمر و خلیل‌آباد در جشن پیروزی انقلاب

 

 

 

مردم درگز با حضور پرشور در جشن پیروزی انقلاب ۲۲ بهمن متفاوتی را رقم زدند

 

 

بهمن متفاوت در سرخس

 

حضور پرشور مردم قوچان در جشن پیروزی انقلاب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن قرائت شد

 

در پایان راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن متن قطعنامه سراسری این راهپیمایی در ۹ بند قرائت شد. بخش‌هایی از آن به این شرح است:

ما با اعتماد به وعده نصرت الهی، به استقامت همه جانبه در میدان‌های کار و خدمت خالصانه در جهت رفع مشکلات و معضلات گوناگون مردم خداجو، غیور و مقاوم ایران اسلامی ادامه داده، توطئه آمریکا این شیطان بزرگ و فریب‌خوردگان حقیر و غرب‌پرستان داخلی را در «فتنه ایجاد یأس و ناامیدی» به شکست خواهیم کشاند.

ضمن هشدار به جریان‌ها و نحله‌های داخلی و دعوت به وحدت کلمه و همدلی حول محور ولایت، با تمام قوا برای «ساختن دولت اسلامی» با عزمی راسخ و قلبی بصیر و همتی مضاعف با حضور در انتخابات پیش رو با عبرت از گذشته، زمینه را برای حاکمیت دولت مؤمن کاردان، انقلابی، اهل جهاد و پرتوان فراهم آورده و با حضور مسئولانه و حداکثری خویش، چشم طمع دشمن بویژه شیطان بزرگ آمریکا و رژیم سفاک صهیونیستی را کور خواهیم کرد.

تلاش و فداکاری جهادگران عرصه سلامت و مقابله با کرونا و خدمت مومنانه به مردم را ارج نهاده و از نوآوری و ابتکار نخبگان دانشمند کشور در ساخت واکسن مقابله با این ویروس که جلوه ای از نبوغ و توانمندی جوانان ایرانی است، حمایت می کنیم.

انتهای پیام/