به گزارش صبح توس؛ سرهنگ احمد ناصری موحد فرمانده سپاه تربت حیدریه ظهر امروز و در آستانه ایام الله دهه فجر در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: انقلاب اسلامی تجدید حیات مجدد اسلام بود و ما بعد از بعثت رسول اکرم  صلی الله هیچ نظام اسلامی سراغ نداریم که ۴۲ سال مردمانش پشتیبان نظام و ولایت باشند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با اراده و به خواست مردم بوجود آمده و ریشه اقتصادی نداشت بلکه ریشه آن در اعتقادات مردم بود که همه آن را مرهون مدیریت امام راحل و شهدا و پشتیبانی ملت هستیم.

موحد بیان کرد: محصول ۴۲ ساله انقلاب اسلامی اکنون در مقابل دیدگان قرار گرفته و همه سلایق سیاسی علاقمند به انقلاب و نظام باید دستاوردهای ملی، منطقه ای و جهانی انقلاب را برای آحاد جامعه تبیین کنند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه، از ایام الله دهه فجر بعنوان بهترین فرصت برای بیان دستاوردها و کارآمدی انقلاب و نظام اسلامی در عرصه های مختلف یاد کرد و گفت: این دستاوردها در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، علمی، پزشکی، هسته ای و نظامی باید برای مردم تبیین شود.

وی با بیان اینکه شعار محوری امسال دهه فجر "انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر چون کوه استوار" است، افزود: اولویت اجرای همه برنامه ها سلامت مردم است و لذا به تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب طبق دستورالعمل ستاد کرونا عمل خواهیم کرد.

موحد به اجرای برنامه های بسیجیان تربت حیدریه در این ایام هم اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط خاص کرونا گردان های سایبری بسیج با محوریت تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی به تولیدات محتوایی و عملیات های سایبری در بستر شبکه های اجتماعی خواهند پرداخت.

فرمانده سپاه تربت حیدریه ادامه داد: اجرای برنامه کمک های مومنانه در قالب طرح مسجد سنگر سلامت توسط بسیج سازندگی همجنان ادامه خواهد داشت و ۱۷۸ پایگاه سلامت پر شور تر از قبل در این ایام حضور می یابند.

وی از غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و همچتین ارایه میز خدمت توسط بسیج ادارات در نماز جمعه بعنوان بخشی دیگر از این برنامه ها یاد کرد.

فرمانده سپاه تربت حیدریه همجنین از برنامه بسیج جامعه زنان در سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها خبر داد و گفت: در این روز با کمک خیرین تعدادی از  مادرانی که به دلیل جرایم مالی در زندان هستند آزاد خواهند شد.

وی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال هم گفت: راهپیمایی طبق مصوبه ستاد ملی کرونا خودرویی است اما عمومی نیست و بسیج ورزشکاران با همراهی اداره ورزش و جوانان راهپیمایی را بصورت خودرویی برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام/