به گزارش صبح توس؛ سعید سرباز جانفدا، مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان رضوی صبح امروز در مراسم آزادسازی 8 زندانی نیازمند در مشهد که در زندان مرکزی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: چند ماهی است که طرح با برکت «نذر هشتم» با هدف یاری رساندن به زندانیان نیازمند در خراسان رضوی آغاز به کار کرده است.

وی افزود: طرح نذر هشتم در ابعاد تربیتی، اخلاقی، معیشتی و آزاد سازی زندانیان نیازمند ورود پیدا کرده است و خوشبختانه امروز در سومین مرحله از این طرح شاهد آزاد سازی 8 به همت خیرین مسجدی نیازمند هستیم.

جانفدا ضمن تشکر از خیرینی که به این عرصه ورود پیدا کرده‌اند، گفت: درست است که در این طرح خیرینی پا به میدان گذاشته‌اند و برای آزادسازی زندانیان وارد عمل شده‌اند اما در واقع بانی اصلی این طرح کسی جز امام رضا(ع) نیست و افرادی که در امروز از زندان آزاد می‌شوند مورد عنایت امام مهربانی ها قرار گرفته‌اند.

مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان رضوی خاطر نشان شد: باید اعلام کنم که طرح موفق نذر هشتم که با همکاری امور مساجد از خراسان رضوی آغاز به کار کرد، امروز با دستور ریاست سازمان زندان‌های کشور تبدیل به یک طرح کشوری شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح نذر هشتم در سراسر کشور اجرایی می‌شود، گفت: تمام ما باید قدردان خیرینی باشیم که در این شرایط سعی در این دارند تا دست ما را بگیرند و خوشحالیم که هنوز مؤمنانی هستند که قلبشان برای افراد نیازمند می‌تپد.

جانفدا در پایان تأکید کرد: همه ما باید به وظایف انسانی و دینی خود پایبند باشیم و سعی کنیم تا دست افراد نیازمند را بگیریم و باید خطاب به زندانیانی که امروز آزاد می‌شوند بگویم شما مورد عنایت امام رضا(ع) قرار گرفته‌اید و قطعاً از این پس این حضرت طرف حساب شماست و باید ایشان را نظر رفتارتان بدانید.

انتهای پیام/