به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام سید محمدکاظم طباطبایی، امام‌جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این شهرستان، اظهار داشت: شکست، ذلت و نکبت آمریکا فرارسیده است، آمریکایی که نیروهای خود را به‌اصطلاح برای تأمین امنیت به کشورهای دیگر می‌فرستد که جنایت و شرارت به دنبال دارد در تأمین امنیت مراسمات خود تردید دارد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکا، پادگان‌ها را برای تأمین امنیت مراسم تحلیف رئیس‌جمهور خالی کرد و به شهرها فرستاد، حکومت‌نظامی در کشور خود ایجاد کرد و این نشانه ضعف و شکست آمریکا است.

امام‌جمعه کاشمر با بیان اینکه روزبه‌روز بر اقتدار و قدرت ملت و کشور ایران افزوده می‌شود و در این هیچ شکی نیست، تصریح کرد: رزمایش دشمن‌شکن ارتش و سپاه، چشم جهانیان به‌خصوص دشمنان نظام و انقلاب را به حیرت در آورد به‌گونه‌ای که تحلیلگران به قدرت نظامی و دفاعی کشور ما اذعان کردند.

وی با تأکید بر اینکه دولتمردان باید بدانند که برجام از ابتدا یک فریب از سوی دشمن بود؛ باید قوی شویم تا دشمنان طمع به این آب‌وخاک نکنند، اذعان کرد: مسئولان باید دنباله‌روی مشی سیاسی و موضع‌گیری انقلابی مقام معظم رهبری باشند تا همانند همیشه در میدان مقاومت و مبارزه پیروز و سربلند باشیم و مذاکره با آمریکایی که در حل مشکلات داخلی خود مانده است معنا ندارند.

انتهای پیام/