به گزارش صبح توس؛ علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، صبح امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه خراسان رضوی با حضور محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی، محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و دیگر مسئولان استانی در سالن جلسات استانداری اظهار کرد: در نزدیکی سالگرد شروع طرح حمایت از مسکن محرومان هستیم که در حال حاضر این طرح در روستاهای کشور و برخی نقاط شهری از جمله مشهد در دست اجراست.

وی با بیان اینکه امروز علی‌رغم همه مشکلات ما توانستیم به بخش عمده‌ای از تعهدات خود عمل کنیم، افزود: از ۸۰۰۰ واحد مسکونی که قرار بود در خراسان رضوی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته شود، ۷۵۰۰ متقاضی به بانک معرفی و آن‌ها عقد قرارداد شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: تاکنون 5000 مسکن به مرحله سقف رسیده است و به‌زودی تحویل مردم می‌شود همچنین ۴۵۰۰ واحد از این تعداد آماده افتتاح شده و مابقی نیز تا چند ماه آینده آماده افتتاح می‌شود.

وی افزود: برای حاشیه شهر مشهد نیز با شهرداری این شهر برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته اما موانعی در این خصوص وجود دارد که باید رفع شود.

تابش ادامه داد: تأمین اعتبار برای پروژه‌های مختلف این بنیاد و طرح‌های مسکن روستایی از سوی سازمان برنامه و بودجه قابل تقدیر است و جای دارد از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تشکر کنم.

انتهای پیام/