به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدحسین ایروانی امام جمعه درگز در خطبه های نمازجمعه 26 دی، ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: تقوا بهترین سرمایه سعادت دو دنیاست.

وی با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) عنوان کرد: حضرت فاطمه (س) شخصیتی بود که پیامبر اکرم که الگوی اخص جهانیان است بر دستان او بوسه می زد. معنویت، دشمن شناسی، قدرشناسی، ساده زیستی، عفت در کلام، رفتار و گفتار، ایثار و فداکاری، عبودیت و بندگی، صداقت و امانت داری و ولایتمداری از جمله اصولی است که اگر بخواهیم قطره ای از دریای معرفت حضرت زهرا را بشناسیم باید به آنها توجه کنیم.

امام جمعه درگز با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در 19 دی تبیین کرد: اگر نتیجه بازگشت آمریکا به برجام رفع تحریم نباشد ضرر است. تحریم یک جنایت در حق ملت است که راه برداشته شدن آن قوی شدن است. اگر دولت جوان انقلابی پای کار بیاید برای حل مشکلات کشور به صورت شبانه روزی کار می کند. آمریکا و انگلیس قابل باور نیستند واکسن آنها که جای خود دارد.

حجت الاسلام ایروانی تاکید کرد: ترامپ در این روزهای آخر حرفهایی می زند که جرات انجام هیچ یک از آنها را ندارد چرا که اگر بخواهد با ما وارد جنگ شود اولا بایددست از رژیم صهیونیستی بشوید و در ثانی ناوهای خود را از خلیج فارس بیرون بکشد؛ اگر ایران ناامن شود آمریکا و تمام هم پیمانان او روی امنیت را نخواهند دید.

وی ضمن تشکر از تلاش مسئولین درگز برای اختصاص سهمیه روغن به این شهرستان، تصریح کرد: ای کاش این سوء مدیریت های دولت نباشد که مراسم حضرت زهرا (س) را به بهانه کرونا تعطیل کنند آنوقت با هزار منت مردم را برای خرید یک حلب روغن به صف کنند. این بی تدبیری ها آبروی نظام و انقلاب را می برد، چرا مسئولین نمی توانند بازار را درست مدیریت کنند؟

خطیب جمعه درگز افزود: در این میان مردم هم باید با هوشمندی اولا به اندازه نیاز خود اقدام به خرید کرده و در ثانی در انتخابات آینده مراقب باشند که فریب شعارهای دروغین برخی کاندیدا را نخورند. همه ما باید تلاش کنیم تا با شناسایی یک فرد انقلابی توانند میدانی، به کاهش مشکلات کشور کمک کنیم.

انتهای پیام/