به گزارش صبح توس؛ احمد وطن دوست، رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه صبح امروز در جلسه علنی شورا اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری باید تمام توان خود را صرف انجام وظایف ذاتی خود کنند و از پرداختن به حواشی بپرهیزند. 

وی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال که منتهی به ماه های آخر فعالیت پنجمین دوره اسلامی شهر هم می شود، کار برای شهرداری و شورای شهر  فشرده تر خواهد شد، لذا می بایست با سعه صدر، برنامه ریزی و دقت نظر خاصی فقط به انجام وظایف خود بپردازیم و با تمام توان و حتی بیش از پیش نسبت به پیگیری امور خود تلاش کنیم و از پرداختن به حواشی بپرهیزیم.

وطندوست خاطر نشان کرد: در حال حاضر فضای مجازی هم  فرصت است و هم تهدید و این بسته به استفاده ما از آن دارد که اگر به درستی مدیریت شود می تواند کمک خوبی به توسعه شهر شود.

رییس شورای شهر تربت حیدریه بیان کرد: بر همین اساس مطالبه گری یکی از همین فواید است اما درصورتی که مطالبه گری برمبنای عقلانیت ومعنویت باشد وعاری از اهداف مغرضانه طرح شود.

وی بیان داشت: متاسفانه در فضای مجازی شاهد آن هستیم که عده ای به عمد و یا از روی عدم آگاهی با وارونه نشان دادن حقایق باعث انحراف افکار مخاطبین می شوند و موج کاذب ناامیدی و بدبینی دراجتماع ایجاد می‌کنند که در شرایط فعلی جامعه امری آسیب زاست.

 وی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تربت حیدریه خواست تا در این ایام و ماه های پیش رو ضمن تمرکز بر مطالبات به حق مردم وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند وسعه صدری بیشتری از خود نشان دهند و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شهروندان در فضای مجازی را در صورتی که بستر آن مهیا نیست، فقط از مجاری قانونی مانند روابط عمومی و یا رسانه‌ها و خبرنگاران انجام دهند.

انتهای پیام/