حسین عزیزی، رئیس بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی تربت حیدریه در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: کسانی که از واکسن فایزر دفاع می‌کنند باید ابتدا آن را بشناسند نه اینکه فریب مقالات در رسانه‌های امریکائی را بخورند و بدون شناخت آن را تبلیغ کنند.

وی تصریح کرد: باید بررسی شود چگونه است که بعد از 11 ماه برای یک واکسن به این سرعت مجوز صادر می شود و این در حالی است که ما برای واکسن های مختلف حتی تا 18 سال منتظر مجوز بودیم.

مسئول بسیج جامعه پزشکی تربت حیدریه تاکید کرد: اوضاع کرونا بشدت در امریکا وخیم شده و با توجه به آشوب ها و اغتشاشات انتخاباتی اخیر کنترل کووید19 از دست آمریکایی ها خارج شده و می خواهند با واکسن‌های تبلیغاتی جلوی اعتراضات را بگیرند.

وی گفت: کشور انگلستان در موضوع کرونای جهش یافته انگلیسی خیانت کرد و 3 ماه دیرتر این موضوع را رسانه ای نمود و اجازه داد در آستانه سال نو میلادی سفرها انجام شود و بعد آن را اعلام کرد.

رییس بیمارستان نهم دی تربت حیدریه بیان کرد: در موضوع واکس کرونا نباید احساساتی و سیاسی تصمیم بگیریم، چرا که رهبر خردمند و حکیمی داریم و نباید اجازه داد واکسن های غیر مطمئن وارد کشور شود.

انتهای پیام/