کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در گفت‌وگو با صبح توس در رابطه با خدمات مجتمع فولاد خراسان به دانش آموزان نیازمند گفت: با پیگیری‌ها و اعلام نیاز آموزش‌وپرورش شهرستان نیشابور در خصوص وجود دانش آموزان نیازمند و عدم توانایی تهیه دستگاه‌های موردنیاز و اهمیت تحصیل این عزیزان، با پیگیری‌های صورت گرفته 78 دستگاه تبلت به‌صورت رایگان در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

وی افزود: از این تعداد تبلت، 50 عدد به دانش آموزان نیشابور و 28 عدد به دانش آموزان فیروزه اختصاص داده شده است.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان تأکید داشت: یاری رساندن به مردم در شرایط کرونایی یک مسئولیت اجتماعی مهم برای شرکت است و در کنار این کمک به کادر درمان و مدافعان سلامت به‌صورت خاص پیگیری شده است.

غفوری اضافه کرد: مردم اطمینان داشته باشند مجتمع فولاد خراسان بر اساس رسالت اجتماعی خود و با امید به خداوند تا پایان همه‌گیری کرونا در کنارشان خواهد بود و با هماهنگی با کارگزاران نظام در برابر آسیب‌های این ویروس و بحران‌های احتمالی پیش رو کمک خواهد کرد.
مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان ضمن تشکر از کادر آموزشی کشور بیان داشت: از معلم‌های عزیز که با وجود این شرایط سخت به امر مقدس آموزش می‌پردازند تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدواریم این اقدام در امر آموزش بتواند مؤثر واقع شود.

انتهای پیام/