به گزارش صبح توس؛ دکتر فرشید فتحی مقدم مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قوچان در گفتگو با خبرنگار صبح توس در قوچان بابیان این مطلب که  ۲۷ درصد از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان قوچان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند گفت: در چند روز گذشته نیز یکی از کارکنان درمانی این مرکز براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده است.
وی مدافعان سلامت را خط مقدمان مبارزه با ویروس کرونا خواند و خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع این ویروس در کشور تعداد 297 نفر از پرسنل شبکه بهداشت و درمان قوچان به این بیماری مبتلا شده‌اند که 124 نفر از آنان کادر بهداشتی و 173 نفر دیگر مربوط به کادر درمانی بوده‌اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قوچان تعداد کل بیماران کرونایی را از ابتدای شیوع این ویروس در قوچان ۲۹۱۶ نفر اعلام کرد و افزود: از مجموع بیماران مبتلا تاکنون 2601 نفر بهبود یافته اند و متاسفانه تاکنون 178 نفر از شهروندان قوچانی بر اثر ابتلا به این ویروس منحوس جان خود را از دست داده اند.

وی با اشاره به این مطلب که تعداد مبتلایان جدید قوچانی 228 نفر است خاطر نشان کرد: از شهروندان عزیز قوچانی درخواست داریم که با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی، زدن ماسک و ماندن در منزل، هر چه بیشتر مدافعان سلامت و کادر درمانی را در مبارزه با این ویروس یاری نمایند.

انتهای پیام /