حجت‌الاسلام محمد بختیاری، امام جمعه سرخس در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ با محکومیت شدید حادثه عصر امروز شهادت محسن فخری‌زاده از دانشمندان هسته‌ای و صنعت دفاعی کشور اظهار کرد: با این جنایت بار دیگر چهره پلید و وحشیانه آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مردم ما نمایان شد. 

امام جمعه سرخس افزود: این حادثه، هشداری دیگر برای کسانی است که بعد از این همه جنایات و ترورهای سردارانمان و دانشمندان هسته‌ای بازهم دم از مذاکره با تروریست‌ها می‌زنند. 

وی تصریح کرد: نمی‌توان با دولت تروریست و تروریست‌ها پای میز مذاکره نشست، چون در دامن ترور و حملات آن‌ها قرار می‌گیریم. 
حجت‌الاسلام بختیاری بیان کرد: راه مذاکره را قبلا رفتیم و نتیجه نداده، چون دشمن با اسلامیت، استقلال و پیشرفت هسته‌ای، موشکی و دفاعی ما مشکل دارد. 

امام جمعه سرخس ادامه داد: تمام جوهره نظام ما در اسلامیت، استقلال و پیشرفت است و دشمن ذاتا با این جوهره در تقابل است. 

وی عنوان کرد: کسانی که با این همه جنایت چهره پلید و وحشیانه آمریکا را بزک می‌کنند، باید به خود بیایند و از خانواده‌های ترور، خانواده شهدا و ملت شهیدپرور ایران خجالت بکشند. 

حجت‌الاسلام بختیاری خاطرنشان کرد: آمریکا و اسرائیل، نوکران بزدل و نفوذی‌ها باید بدانند که با این جنایت‌ها مردم ما بالنده‌تر و زنده‌تر و ارادتشان به نظام اسلامی بیشتر می‌شود. 

امام جمعه سرخس با تاکید بر اینکه جای شهید فخری‌زاده را قطعا هوش جوانان انقلابی خواهد گرفت، افزود: هوش جوان ایرانی با انقلابی‌گری، این جای خالی را قطعا پر خواهد کرد تا اینکه صنعت هسته‌ای و دفاعی ما به نقطه ایده‌آل خودش برسد. 

وی تصریح کرد: انتقام سخت به موعد خودش نزدیک است و این انتقام قطعا دامن رژیم صهیونیستی که تمام مشکلات عالم اسلام و بشریت از او سرچشمه می‌گیرد را به‌زودی خواهد گرفت. 

انتهای پیام/