علی یعقوبیان، فرمانده سپاه کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: مرحله سوم توزیع جهیزیه بین نوعروسان نیازمند شهرستان کاشمر در قالب رزمایش کمک مؤمنانه برگزار شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال دو مرحله دیگر توزیع جهیزیه به تعداد 209 سری صورت‌گرفته است، خاطرنشان کرد: امروز و در قالب مرحله سوم تعداد 35 سری جهیزیه در قالب 8 قلم کالای ضروری خانواده بین نوعروسان نیازمند شهرستان کاشمر توزیع شد.

فرمانده سپاه کاشمر با تأکید بر اینکه این جهیزیه‌ها با مشارکت نوعروسان و بسیج سازندگی صورت‌گرفته است، تصریح کرد: همه اقلام این جهیزیه از کارخانه جات ایرانی خریداری شده تا بتوان گام مؤثری در جهت حمایت از کالای ایرانی، جهش تولید، رونق تولید ملی و ترویج سبک استفاده از کالای داخلی برداشت.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی هر سری از جهیزیه‌ها بالغ‌بر 10 میلیون تومان است که به‌صورت مشارکتی 50 درصد تهیه شده است، اذعان کرد: همچنین در این روز تعداد 140 بسته معیشتی توسط بسیج اصناف و ادارات شهرستان بین نیازمندان توزیع می‌شود.

یعقوبیان با تأکید بر اینکه ارزش تقریبی هر بسته معیشتی بالغ‌بر 350 هزار تومان است که بین افراد نیازمند و کرونایی که توسط بسیج اصناف شناسایی شده‌اند توزیع می‌شود، عنوان کرد: هفته بسیج در سال جاری با رویکرد متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته و شرایط کرونایی کشور برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه سعی و تلاش بر این بود تا اجتماعات کمتر باشد و بیشتر از فضای مجازی و رسانه هفته بسیج با هفت محور برگزار شود، تشریح کرد: باید از همه بسیجیانی که در این هفته تلاش داشتند تقدیر و تشکر داشته باشم.

فرمانده سپاه کاشمر با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی با عنوان مسجد سنگر سلامت در سطح شهرستان با همکاری سپاه، بسیج و بهداشت و درمان در حال برگزاری است، تأکید کرد: هر مسجد به‌عنوان سنگر سلامت معرفی شده که با همکاری پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت نسبت به شناسایی افراد مبتلا به کرونا اقدام می‌کنند.

انتهای پیام/