به گزارش صبح توس؛  حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار صبح امروز در حاشیه مراسم توزیع 1200 سبد معیشتی در این شهرستان، گفت: همزمان به آخرین روز از هفته بسیج در رشتخوار و در ادامه رزمایش کمک مومنانه  بیش از 1200 سبد معیشتی به ارزش 760 میلیون تومان و 400 کارت هدیه به ارزش 120 میلیون تومان بین محرومان و نیازمندان در رشتخوار توزیع می‌شود.

وی در تکمیل این مطلب افزود: از این تعداد سبد معیشتی 1000 سبد آن به همت شرکت های فولادی سنگان و پیگیری نماینده محترم شهرستان های خواف و رشتخوار به این شهرستان تعلق گرفت.

نامور در ادامه ضمن تقدیر از زحمات مسئولان شهرستان رشتخوار در نهادهای مختلف در رابطه با شکل گرفتن این حرکت، گفت: با ورود با برکت مجموعه بنیاد علوی به این شهرستان امروز بیش از 400 کارت هدیه 300 هزار تومانی که توسط این نهاد تهیه شده بود نیز بین محرومان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه رشتخوار در تشریح این خبر در رابطه با نحوه توزیع این سبدها و رساندن به دست محرومان این شهرستان گفت: بررسی و تحویل این سبدها در سطح شهر و روستاهای رشتخوار با شناسایی محرومین در اولویت کمک توسط دهیاران، معتمدین، فرماندهان پایگاه های بسیج و .... انجام شده و به افراد مستحق تر در این مناطق خواهد رسید.

رشتخوار دارای بیش از 62 هزار نفر جمعیت است، که بیش از حدود 85 درصد مردم این شهرستان در روستاها سکونت دارند.

انتهای پیام/