به گزارش صبح توس؛ سرگرد اسماعیل خسروی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه مقاومت بسیج تربت حیدریه صبح امروز در حاشیه توزیع این بسته ها و در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: در آخرین روز هفته بسیج که به نام خدمت مومنانه و ایثارگری است، برآن شدیم که در راستای فرمان امام خامنه ای (مدظله) مبنی بر رزمایش کمک مومنانه با کمک های بسیجیان حوزه ها و پایگاه های بسیج مقاومت و خیران تربت حیدریه، بیش از 1300 بسته غذایی و معیشتی را در بین نیازمندان توزیع کنیم.

وی تصریح کرد: این بسته های غذایی جمعا با مبلغ حدود 4 میلیارد ریال و ارزش هر بسته 3 میلیون ریال شامل اقلامی‌ مانند: برنج، روغن، ماکارونی، رب و گوشت است.

خسروی خاطر نشان کرد: در این رزمایش کمک مومنانه این بسته های معیشتی با اولویت اقشار آسیب دیده از کرونا در بین نیازمندان حاشیه شهر تربت حیدریه توزیع شد.

توزیع 2400 بسته کمک معیشتی و بهداشتی توسط قرارگاه جهادی شهید سلیمانی تربت حیدریه

همچنین محمود اشرف زاده، دبیر قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 2400 بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شده، افزود: در دهمین مرحله کمک های مومنانه و به همت خیرین قرارگاه جهادی شهید سلیمانی و در چهارمین روز هفته بسیج 300 بسته معیشتی بین نیازمندان حاشیه شهر توزیع شد.

انتهای پیام/