به گزارش صبح توس؛  حجت‌الاسلام حسن جهانشیری، امام جمعه رشتخوار عصر روز گذشته در حاشیه مراسم اهدای کپسول‌های اکسیژن مجتمع فولاد امید نور، ضمن قدردانی و تشکر از اقدام مدیران این مجتمع، در رشتخوار گفت: ورود مجموعه فولاد امید نور در رشتخوار و انجام این نوع کمک‌ها موجب می‌شود تا سریعتر از شر بیماری منحوس کرونا رهایی پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه امروز دنیا با وجود این بیماری در شرایط خاصی قرار گرفته است، اظهار کرد: خیرین در همه زمینه‌ها تاکنون پای کار بوده‌اند ولی در شرایط همه‌گیری این ویروس باید خیرین بخش‌های اقتصادی نیز به کمک حوزه سلامت و آسیب‌دیدگان این بیماری روی بیاورند.

جواد اشترایه، مدیر مرکز بهداشت شهرستان رشتخوار نیز در ادامه با اشاره به کمک‌های قبلی مجتمع فولاد امید نور به مراکز درمانی این رشتخوار، از اقدامات به موقع این مجتمع قدردانی کرد.

وی ادامه داد: این کارخانه علاوه بر اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن، ۱۵ کپسول اکسیژن نیز به صورت امانت در اختیار مرکز بهداشت شهرستان به منظور مقابله با ویروس منحوس کرونا قرار داده‌ است.

در ادامه همچنین سید علی حسین‌زاده، رئیس جمعیت هلال‌احمر رشتخوار با تقدیر از مدیریت این مجتمع اظهار کرد: مجتمع فولاد در کارهای عام‌المنفعه به ویژه مقابله با این ویروس پیش قدم است.

حسین زاده ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر در مرحله قبل این کمک‌ها یاری‌گر مجتمع در توزیع ماسک‌های بهداشتی در سطح روستاها بوده است.

رضایی، مدیر اداری و منابع انسانی مجتمع فولاد امید نور رشتخوار نیز با بیان اینکه تا پایان ریشه‌کن شدن این ویروس در کنار دستگاه‌های مرتبط هستیم، گفت: ۳۰ کپسول ۳۰ و ۱۰ لیتری به شبکه بهداشت و هلال احمر رشتخوار اهدا شد.

وی با اشاره به تهیه ۷۵ هزار ماسک سه لایه بهداشتی ابراز کرد: این تعداد به صورت رایگان درب منازل ساکنین روستاهای شهرستان در حال توزیع است.

رضایی از خرید و توزیع ۵۰ هزار ماسک دیگر خبر داد و گفت: کمک‌های این مجتمع در مقابله با ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

مدیر اداری و منابع انسانی مجتمع فولاد امید نور در پایان مبلغ کمک‌های این مجتمع برای مقابله با ویروس کرونا را بالغ بر 2 میلیارد ریال عنوان کرد.

انتهای پیام/

برداشت مطالب بدون ذکر نام پایگاه تحلیلی خبری چهل ماه نیوز پیگیرد قانونی دارد.