عباس رضازاده مقدم، سرپرست فرمانداری قوچان در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ ضمن تقدیر از همراهی، مشارکت و همکاری گسترده شهروندان، اصناف و بازاریان قوچانی در نخستین روزهای آغاز طرح جامع مدیریت هوشمند کرونایی گفت: خوشبختانه بیش از 90 درصد صنوف شهرستان قوچان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تعطیلی مغازه‌های خود همکاری بسیار خوبی با مسئولین شهرستان داشته‌اند.

وی به محدودیت تردد خودروهای شخصی اشاره و خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز قوچانی خواهشمندیم به علت محدودیت تردد خودروهای شخصی در سطح شهر قوچان از ترددهای غیر ضرور با خودرو در ساعات 21 شب الی 4 صبح خودداری نمایند.

سرپرست فرمانداری قوچان بابیان این مطلب که اعمال قانون و جریمه تردد غیر ضرور شبانه درسطح شهر قوچان 200 هزار تومان می‌باشد که توسط نیروهای پلیس راهور و دوربین‌های کنترل ترافیک سطح شهر انجام خواهد شد تصریح کرد: شهروندان قوچانی می‌توانند در ساعات منع رفت‌وآمد از آژانس و یا تاکسی‌های اینترنتی برای ترددهای ضروری در سطح شهر استفاده نمایند.

وی در پایان با ابراز امیدواری از استمرار روند همراهی شهروندان در اجرای این طرح خاطرنشان کرد: امیدواریم به‌زودی شاهد قطع شدن زنجیره انتقال این ویروس و نیز کاهش آمار مبتلایان و از دست رفتگان در سطح شهرستان قوچان باشیم و به یاری حق این ویروس منحوس را به‌زانو درآوریم.

انتهای پیام /