محمود اشرف زاده، دبیر قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز در حاشیه توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: مردم و خیرین تربت حیدریه در نخستین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه همچون عرصه مقابله با ویروس کرونا خوش درخشیدند و همدلی مردم، گروه‌های جهادی، هیئت‌های مذهبی، خیران و نهادهای اجرایی این شهرستان  برای کمک به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا در این ایام تحسین‌برانگیز بود.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 2400 بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شده، افزود: در دهمین مرحله کمک های مومنانه و به همت خیرین قرارگاه جهادی شهید سلیمانی امروز 300 بسته معیشتی بین نیازمندان حاشیه شهر توزیع می شود.

دبیر قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی خاطر نشان کرد: گروههای جهادی و هیئتی از ابتدای شیوع کرونا در این منطقه کنار مدافعان سلامت حضور یافتند و با ضدعفونی معابر و منازل بیماران مبتلا و همچنین توزیع بسته های کمک معیشتی و بهداشتی نقش آفرینی کردند.

توزیع چهار هزار ماسک در رزمایش امر به معروف 

همچنین امروز و در چهارمین روز هفته بسیج که با محوریت رزمایش امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده، چهار هزار ماسک رایگان توسط پایگاههای مقاومت بسیج در سطح شهرستان تربت حیدریه بین مردم در حال توزیع است.

در این برنامه بسیجیان پایگاههای مقاومت با استقرار در خیابانهای اصلی ضمن توصیه به مردم برای رعایت مسایل بهداشتی و فاصله فیزیکی از آنان می خواهند که تنها برای ضرورت از منزل خارج شوند.

انتهای پیام/