عیسی صدری فر، رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس در گفت‌وگو خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به همکاری همه‌جانبه باشگاه‌های ورزشی سرخس با ستاد کرونای شهرستان در راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا اظهار کرد: تمامی باشگاه‌های خصوصی و دولتی از تاریخ ۱۵ آبان‌ماه کتبا متعهد شدند تا نسبت به اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی و بخشنامه‌های سازمانی در هنگام فعالیت اقدام جدی داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس افزود: همچنین از تمامی مالکان باشگاهای ورزشی درخواست کردیم در صورت امکان و برای تشویق و ترغیب مستاجران ورزشی با کاهش اجاره و همراهی با مدیران باشگاه‌ها آن‌ها را در راه مبارزه با بیماری کرونا یاری کنند.

وی بیان کرد: باشگاه‌ها‌ و اماکن ورزشی نقش اصلی در ایجاد سلامت جامعه دارند و امیدواریم بتوانیم با عبور از شرایط کرونایی، دوباره شاهد فعالیت آن‌ها با تمام توان باشیم.

صدری فر تصریح کرد: امروز از اندک باشگاه‌های فعال شهرستان نیز بازدید و نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مدیران و مربیان و سرپرستان تیم‌ها تاکید و تذکرات لازم داده شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، در حال حاضر فقط ۳۰ درصد رشته‌های ورزشی در شهرستان سرخس آن هم با کمترین ظرفیت حضور ورزشکاران فعال و در حال خدمت‌رسانی هستند.

انتهای پیام/