سرهنگ فرضعلی گرایلی، فرمانده سپاه ناحیه عمار مشهد در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت این ناحیه بسیج با همکاری مردم و خیران نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای تهیه جهیزیه نوعروسان اقدام کرده است.

وی افزود: با همکاری صورت گرفته ۴۲ سری جهیزیه برای نوعروسان حاشیه شهر مشهد هر سری به ارزش پانزده میلیون تومان تهیه و توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه عمار مشهد ادامه داد: در همین راستا دو سری سیسمونی برای خانواده محروم حاشیه شهر مشهد نیز تهیه شده است.

وی افزود: در مدت صدور  فرمان کمک مؤمنانه از سوی رهبر معظم انقلاب تمام ملزومات خانگی و حهیزیه نوعروسان این نقطه محروم از شهر مشهد به منظور کمک به ازدواج جوانان و شروع زندگی ارائه شده است.

گرایلی تصریح کرد: باتوجه به مشکلات اقتصادی و وضعیت گرانی در اجناس و لوازم خانگی مشکلات مضاعف برای جوانان در شروع زندگی ایجاد شده که سعی شده در این طرح برخی موانع برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه این جهیزیه شامل فرش، یخچال، بخاری، جاروبرقی و سایر ملزومات اعم از بسته های معیشتی است افزود: گفتنی است ارائه چنین کمک‌های نیکوکارانه به مناسبت های مختلف در مشهد ادامه دارد و به خانواده های حاشیه شهر ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/