به گزارش صبح توس؛ آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در دیدار با استاندار جدیدخراسان رضوی مطرح نمود : استان خراسان رضوی وضعیت خاصی نسبت به تمام کشور دارد ، هم از نظر سیاسی و هم از لحاظ معنوی که وابسته به زیارت امام رضا علیه السلام است و لذا انشاالله عنایت امام هشتم شما را یاری کند . اقتصاد مشهدالرضا وابسته به زیارت است و در این برهه زمانی که امکان حضور زائر بسیار کم شد ، دچار ضربه اقتصادی شد که خوشبختانه با همراهی استاندار قبلی توانستیم بخشی از این ضررها رو جبران کنیم .

ایشان ادامه داد : طبق فرموده مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ماهم در تلاش بودیم تا این اقتصاد را در استان پیاده سازی کنیم که نیازمند تلاش مستمر شما نیز می باشد. در تلاش باشید از نیروی جوان حزب الهی و متخصص در استانداری استفاده کنید تا با ابتکار ، خلاقیت و هم فکری وضعیت استان را بهبود ببخشید .

امام جمعه مشهدمقدس در پایان بیان کرد : استان خراسان رضوی به خاطر وجود مقدس امام رضا علیه السلام در ارتباط با تمام دنیاست که این امر نیازمند برنامه ریزی های دقیق است تا شهر بیشترین بهره اقتصادی را ببرد . در استان خراسان رضوی فرصت های طلایی و ظرفیت هایی زیادی وجود دارد که می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و بیکاری را حل کند.

انتهای پیام/