به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام مهدی جعفری، مسئول بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی ظهر امروز در مراسم تحلیف فرماندهان واحدهای بسیج دانش‌آموزی و توزیع هم‌زمان 1000بسته معیشتی که در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد اظهار کرد: امروز در خدمت فرماندهان واحدهای بسیج دانش‌آموزی مشهد هستیم که قرار است در سال تحصیلی جدید فعالیت خود را شروع کنند.

وی افزود: این افراد ۳۰۰ نفر از فرماندهانی هستند که در دوره ولایت امسال که به صورت مجازی برگزار شده است انتخاب شده‌اند و هم‌زمان با این مراسم ۱۰۰۰ واحد بسیج دانش‌آموزی، امروز کارهای خود را شروع می‌کنند و این هزار نفر از بین ۳ هزار نفر انتخاب شده‌اند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که جوانان به میدان بیایند و از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا دانش آموزان به فرمان مقام معظم رهبری لبیک گفتند و از روزهای اول شروع به کار کردند و اقدامات قابل توجهی مانند تهیه و توزیع ماسک، ضدعفونی مدارس، تهیه و توزیع مواد ضدعفونی و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی انجام شده است.

حجت‌الاسلام جعفری خاطر نشان کرد: در میدان نبرد کرونا تا به امروز بیش از ۵ میلیارد تومان توسط بسیج دانش آموزان خراسان رضوی به رزمایش کمک‌های مؤمنانه کمک شده است و همچنین۳۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر در ابتدای سال تحصیلی 99 توزیع شده و علاوه بر آن در سال گذشته ضدعفونی مدارس توسط بسیج دانش‌آموزی انجام می‌شد.

وی از تشکیل قرار گاه های حاج قاسم در پایگاه‌های بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز بیش از ۶ هزار ماسک با هزینه و توسط دانش آموزان تولید شد و همچنین دانش آموزان بسیجی ما پول راهیان نور و اعتکاف امسال خود را هزینه کمک به رزمایش مواسات کردند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی بیان کرد: دهه هشتادی‌های انقلابی قرار است به میدان بیایند و امروز ۱۰۰۰ بسته معیشتی به همت بسیج دانش آموزی خراسان رضوی در حاشیه شهر مشهد توزیع می‌شود و تا آخر هفته بسیج دانش‌آموزی پنج هزار بسته توزیع می‌شود.

حجت‌الاسلام جعفری با تأکید بر اینکه فرماندهان بسیجی ما اثبات می‌کنند که گام دوم انقلاب را محکم‌تر از گذشته طی خواهند کرد تصریح کرد: در حال حاضر مراسم تودیع 1700 نفر از فرماندهان ما در تمامی پایگاه‌های بسیج دانش‌آموزی در سراسر استان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/