به گزارش صبح توس؛ چندی پیش در پی تولد یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تصاویری در فضای مجازی منتشر شد و حاکی از آن بود که گویا با تصویر  و نام این عضو شورای شهری تمبری اختصاصی چاپ شده و در مراسمی به او هدیه توسط همکارانش داده شده است.

 همین اتفاق موجب شد در شبکه‌های اجتماعی این حرکت باز خورد‌های با مضمون بی‌دغدغه بودن اعضای شورای شهر، بیخیالی مسئولان مردمی و... به دانبال داشته باشد.

یکی از کاربران فضای مجازی در توییتی نوشته بود: یک عضو شورای شهر مشهد به نام خودش تمبر منتشر کرده... دیگه بقیش با خودتون... خودستایی یک خانم اصلاح طلب در این  هم بی نظیره!!!

در یکی از کانال‌های شبکه اجتماعی نیز گفته شد: ملت زیر فشار اقتصادی و بیماری دارند له میشند بعد ببین اینا دازند چیکار می‌کنند!

در همین خصوص روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تمام هزینه‌های چاپ تمبر و مراسم تولد این عضو شورای شهری از درآمد شخصی افراد بوده و خرج بیت‌المال برای چنین برنامه‌هایی معنایی ندارد.

وی افزود: حتی خود این شخص نیز از اقدام همکارانش و برگزاری تولدش در شورای شهر بی‌خبر بوده است.

پیش از این نیز خبر برگزاری جشنی در محل شورای شهر مشهد جهت افزایش تعداد فالور پیج‌ این شورا در یکی از شبکه‌های مجازی سر و صدا به پا کرد و حاشیه ساز شده بود.

انتهای پیام/