حجت‌الاسلام داود حمیدی، مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: پیرو فرمایش اخیر مقام معظم رهبری که فرمودند، «خیرین و مردم نیز باید وارد میدان شوند و به کمک این افراد (آسیب‌دیده از کرونا) بیایند، چراکه این کار جزو بهترین کارها و برترین وسایل نزدیک شدن به خدا است»، گروه‌های جهادی و خیریه‌های سرخس برای تحقق امر فرمانده پای‌کار آمدند.

وی تأکید کرد: قرارگاه جهادی قرآن و عترت نهاد امامت جمعه سرخس، خیریه‌ها، گروه‌ها و قرارگاه‌ها جهادی و فرهنگی این شهرستان آمادگی خود را برای خدمت به مردم آسیب‌دیده از بحران کرونا پیش‌ازاین اعلام کردند و امروز هم آمادگی دارند تا به کمک نیازمندان بشتابند.

مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس خاطرنشان کرد: در گام نخست 650 بسته نوشت‌افزار امروز بین نیازمندان شهرستان سرخس به همت این قرارگاه، خیریه‌ها و گروه‌های جهادی توزیع شد.

وی با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان تصریح کرد: همچنین با برنامه‌ریزی انجام‌شده، در ایام میلاد پیامبر اعظم (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، بسته‌های غذایی بین نیازمندان سرخسی به همت گروه‌های جهادی توزیع می‌شود.

انتهای پیام/