به گزارش صبح توس؛ حسین عباس‌زاده امامی، نماینده مردم طرقبه شاندیز و چناران در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در دیدار با طلاب مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شاندیز در محل شبستان این مدرسه گفت: روحانیون و معلمان دو قشری هستند که ضمن ارتباط با مردم، بیشترین تاثیر را در جامعه می گذارند از این رو نیازمند فراهم کردن مقدماتی برای اثربخشی مضاعف هستند.

وی افزود: خود سازی، اطلاعات کافی و روز افزون نسبت به مسائل روز جامعه، ساده زیستی و مردمی بودن، جریان شناسی و جریان سازی، نیاز ضروری فرهیختگان جامعه است.

امامی اظهار کرد: علامه حسن زاده آملی، نمونه ای بارز از مصادیق علمی و خودسازی هستند که تمامی مجامع علمی دنیا از علم ایشان استفاده می کنند و می توان به عنوان الگویی برای طلاب و جامعه معرفی شوند.

نماینده مردم طرقبه، شاندیز و چناران در مجلس شورای اسلامی، در ادامه ضمن یادآوری اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در سال 1400، با اشاره به عملکرد چهارماهه خانه ملت در دوره‌ یازدهم، تصریج کرد: یکی از موضوعات مهم که باید در قوه مقننه بررسی شود، محرومت‌زدایی اقشار محروم جامعه است که در همین راستا باید وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم محروم ساماندهی شود.

وی افزود: برای رفع معضلات اجتماعی و مشکلات اقتصادی در جامعه، مجلس یازدهم عزم خود را جزم کرده است.

امامی خاطرنشان کرد: با شروع فعالیت های این دوره از مجلس شورای اسلامی، تاکنون چند کار اساسی انجام شده است که از آن جمله می‌توان به تصویب قانون مالیات بر خانه های خالی، برخورد با مافیای اقتصادی و ...، اشاره کرد.

انتهای پیام/