به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار ضمن تبریک و گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته نیروی انتظامی، گفت: بحث تحریم‌های تسلیحاتی دستاوررد بسیار مهمی برای کشور است، که منجر به شکست آمریکا به همکاری متحدان ایران شد.


وی با اشاره به اینکه انتخابات پیش روی آمریکا نباید به هیچ وجه خوشبین به انتخاب در این کشور باشیم، افزود: انتخاب هر کدام از نامزدهای انتخاباتی در آمریکا هیج فرقی برای ما نخواهد داشت، نامزدهای انتخاباتی آمریکا در واقع مهره های و دست های رژیم صهیونستی  هستند.


خطیب نماز جمعه رشتخوار در ادامه این مطلب یادآور شد: بایدن عروسک بزک کرده است، که همان نقشه اسرائیل را دنبال می کند، دشمن همان دشمن است و زمانی که زمینه فراهم باشد ضربه خود را خواهد زد.


وی همچنین با توجه به نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران در رشتخوار، افزود: در بحث نانوایی ها با توجه به حضور و مراجعات مردم از دیگر نقاط به مرکز شهرستان برای تهیه نان، مسئولان نسبت به افزایش سهمیه آرد نانوایی ها اقدام کنند.


حجت الاسلام جهانشیری همچنین با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی ایجاد شده در کشور، گفت: دولت و مسئولان فکری اساسی برای رفع مشکل مردم و محرومان در سطح جامعه بردارند، برخی از کسبه به جهت سود بیشتر نسبت به احتکار مواد مورد نیاز مردم اقدام می کنند، که این نیازمند رسیدگی و برخورد جدی است.


وی در پایان از نطق میان دوره نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی در جهت بیان مشکلات مردم منطقه خواف و رشتخوار تقدیر کرد.


انتهای پیام/