به گزارش صبح توس؛ علی‌اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در آیین افتتاح و استقرار فرماندهی انتظامی شهرستان ششتمد هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی با اشاره به اینکه پلیس در همه جای دنیا کار استقرار نظم بر جامعه را بر عهده دارد اظهار داشت: برقراری نظم و امنیت با هر نگاهی در جامعه را نمی‌توان قبول کرد کما اینکه برقراری نظم با نگاه لیبرالیستی هیچ توفیقی به‌حساب نمی‌آید.

وی بابیان اینکه در ایران کار پلیس و اقدامات آن به سبب نگاه والا و تحت فرمان رهبری معظم انقلاب بودن نوعی عبادت محسوب می‌شود تأکید کرد: بر تن کردن لباس سبز پلیس در ایران یعنی جان‌فشانی کردن برای امنیت و ایجاد نظم در حکومت اسلامی که خود اجر والایی دارد.

عنابستانی در ادامه با اشاره به اینکه پلیس در ایران در جایگاه استحکام‌بخشی به پایه‌های یک نظام دینی است تصریح کرد: باید قدر این موقعیت را بدانید چراکه هر گام که برمی‌دارید ما را در توسعه حکومت اسلامی به‌پیش خواهید برد.

وی در پایان با تشکر از تلاش‌های فرماندهی انتظامی استان خراسان سردار تقوی ابراز امیدواری کرد: نهادها وادارات دیگر با الگو گیری از نیروی انتظامی نسبت به استقرار ادارات شهرستان ششتمد اقدام نمایند.

گفتنی است صبح امروز طی مراسمی حسن مشهدی به‌عنوان  اولین فرمانده انتظامی شهرستان ششتمد معرفی شد.

انتهای پیام/