به گزارش صبح توس؛  مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان رشتخوار در محل سالن شهدای فرمانداری این شهرستان با تبریک هفته تربیت بدنی ورزش و جوانان، گفت: با توجه به ظرفیت های و استعداد های موجود شهرستان رشتخوار در حوزه های مختلف ورزشی در سطح استان و کشور الحمدالله حرف های زیادی برای گفتن دارد.

پرتو با تاکید بر اثار ورزش بر زندگی فردی و اجتماعی، گفت: ورزش 2 اثر در زندگی یک شخص ایفا می کند یک از لحاظ جسمانی باعث حفظ سلامت می شود و دیگری از بعد روانی  حس اعتماد به نفس و کاهش سستی و خاموشی را در پی دارد.

وی در ادامه با اشاره به حضور تیم نو نهالان و نوجوانان این شهرستان در مسابقات لیگ برتر دسته یک فوتسال استان، گفت: این هفته شهرستان رشتخوار میزبان مسابقات ورزشی لیگ دسته یک استان در رشته فوتسال خواهد بود که تیم شهدای محمد آباد این شهرستان نماینده رشتخوار در این رقابت ها است.

پرتو مهمترین پروژه اولیت دار موجود در این شهرستان را استخر شنای رشتخوار عنوان کرد و یادآور شد: استخر شنای رشتخوار تا کنون حدود 60 تا 70 درصد پیشرفت داشته و قسمتی از تاسیسات آن خریداری شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار همچنین با اشاره به اینکه 2 میلیارد 800 میلیون در بجث استخر شنای رشتخوار تامین اعتبار شده است، گفت: امیدواریم با پیگیری های انجام شده به زودی شاهد بهره برداری این خواسته دیرین مردم و ورزش دوستان در شهرستان رشتخوار باشیم.

وی همچنین رشته ورزشی کارته را یکی از استعداد های جوانان منطقه رشتخوار برشمرد و افزود: تا کنون در رشته های رزمی در سبک های مختلف ورزشکاران این شهرستان موفق به کسب مقام های متعددی در سطح استان، کشور  شده اند، که این جایی بسی تقدیر از مربیان و تلاشگران در این عرصه را دارد.

پرتو همچنین با اشاره به بحث خانه کشتی در این شهرستان گفت: امیدورایم با پیگیری های انجام شده و اعتبارات تعلق گرفته در این رابطه به زودی شاهد بهره بردای از این مجموعه درشهرستان نیز باشیم.

پرتو همچنین از اهدای تشک تاتامی به ورزشکاران در بخش جنگل و روستای ملک آباد این شهرستان خبر داد و افزود: تجهیز خانه های ورزشی روستا یکی از اولویت های مهم مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار است.

انتهای پیام/