علی‌اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با صبح توس؛ با اشاره به مباحث مطرح‌شده در خصوص استیضاح رئیس‌جمهور اظهار داشت: شرایط اقتصادی در حال حاضر برای مردم بسیار سخت شده است اما در حال حاضر استیضاح رئیس‌جمهور تنها سبب ایجاد خلأ دولت در کشور شده و دردی از جامعه دوا نمی‌کند.

عنابستانی همچنین بیان کرد: روند استیضاح تا انتخابات دور بعد به طول خواهد انجامید و عملاً بی‌تأثیر خواهد بود.

وی بابیان اینکه بنده هم موافق هستم که دولت باید علاوه بر پاسخگو بودن در خصوص شرایط ایجادشده در راستای ارائه راهکارهای حل مشکلات گام بردارد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین کارهای مجلس نظارت بر حسن اجرای قوانین توسط قوه مجریه و رصد کارهای دولت است ادامه داد: بنابراین اصل می‌توان از رئیس‌جمهور شکایت کرد و بنده در این خصوص در حال تهیه شکایت از رئیس‌جمهور هستم.

عنابستانی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر شکایت از رئیس‌جمهور می‌تواند راهگشای پاسخگویی دولت به مردم باشد ادامه داد: گروه اصل 90با جدیت می‌تواند به موضوع ورود کرده و دولت را مکلف به پاسخگویی و ایجاد راه‌حل‌های اقتصادی بیانجامد.

وی همچنین با اشاره به صحبت‌های رئیس‌جمهور در خصوص شرایط جنگ اقتصادی افزود: نمی‌توان ادعا کرد همزمان مشغول جنگ هستیم و می‌خواهیم وارد مذاکره هم بشویم.

انتهای پیام/