به گزارش صبح توس؛ در حالی که در روز های گذشته طبق اعلام رئیس شبکه بهداشت و درمان درگز، هر 2 روز یک نفر در این شهرستان بر اثر کرونا فوت می کردند، این آمار افزایش چشمگیری داشته و در حال حاضر تا لحظه نگارش این خبر، 2 نفر در یک روز در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست می دهند.

حمیدرضا سلیمی رییس شبکه بهداشت و درمان درگز با اعلام این خبر گفت: متاسفانه علیرغم هشدارهای فراوان در خصوص بیماری کرونا، همچنان شاهد عدم رعایت نکات بهداشتی توسط برخی از مردم هستیم و نتیجه آن افزایش آمار مبتلایان و در نتیجه افزایش مرگ و میر حاصل از این بیماری است.

وی با اشاره به فوت همشهریان درگزی در اثر کرونا گفت: متاسفانه تعداد فوتی های شهرستان درگز در اثر کرونا به 45 نفر افزایش یافته و هر روز به این تعداد افزوده می شود.

رییس شبکه بهداشت درگز خاطرنشان کرد: به زودی در جلسه شورای تامین شهرستان حساسیت موضوع را مطرح و به جمع بندی مناسبی خواهیم رسید.

امیدواریم مسئولین شهرستان درگز این موضوع را جدی گرفته و تا دیر نشده است تدابیری همچون محدودیت های سال گذشته را برای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر این بیماری در سطح شهرستان اعمال کنند.

انتهای پیام/