به گزارش صبح توس؛ خالقداد عرب فرماندار رشتخوار صبح امروز در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید نظام وظیفه عمومی شهرستان رشتخوار با تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: امروز ما قدردان نیروی انتظامی و امنیت موجود در کشور و منطقه هستیم.وی با اشاره به اینکه با توجه به مشکلات امسال و وجود بیماری منحوس کرونا باید از ظرفیت فضای مجازی در راستای معرفی و بیان زحمات نیروی انتظامی به نحو استفاده کرد و افزود: امیدورایم دستگاه های فرهنگی بتوانند با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی توانمندی ها و دستاوردهای مجموعه نیروی انتظامی را به بهترین شکل ممکن اطلاع رسانی و آگاه سازی کنند.

عرب با شاره به اینکه برداشت پسته در شهرستان به تازگی در حال اتمام است، گفت: امسال امنیت بسیار خوبی را در جهت جلوگیری از سرقت ها در باغ های پسته سطح شهرستان شاهد بودیم، که این جز با تلاش شبانه روزی سختکوشان سبز پوش نیروی انتظامی در شهرستان  بدست نمی آمد.

در ادامه حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: امروز تلاش همه جانبه مجموعه نیروی انتظامی بر هیچ کسی پوشیده نیست، امنیت، آرامش موجود در جامعه با تلاش بی منت نیروی انتظامی بدست آمده است.

در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی در رشتخوار ساختمان جدید نظام وظیفه عمومی و دفتر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

انتهای پیام/