ابوالفضل فتوحی، فرمانده سپاه خلیل آباد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تا به امروز توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های محروم و آسیب دیدگان از کرونا در دستور کار قرار داشته است.

وی با بیان اینکه امروز بر اساس تقسیماتی که در دهه ولایت، ماه رمضان، ماه محرم و دهه آخر صفر انجام شده بود آخرین مرحله توزیع کمک های مومنانه است، خاطرنشان کرد: 200 بسته معیشتی همزمان با دهه آخر صفر با ارزش ریالی 500 میلیون ریال در دستور کار سپاه ناحیه شهرستان خلیل آباد قرار گرفته است.

فرمانده سپاه خلیل آباد مراکز نیکوکاری شهرستان هم کار توزیع بسته هایی را بر عهده دارند، تصریح کرد: بیش از 9 هزار بسته معیشتی از ابتدای شروع رزمایش کمک های مومنانه بین نیازمندان شهرستان خلیل آباد توزیع شده است.

وی با تاکید بر اینکه توزیع 23 سری کمک جهیزیه برای زوج های جوان و محروم شهرستان انجام شد، اذعان کرد: هر سری جهیزیه ارزشی بالغ بر 10 میلیون تومان دارد که در مجموع قریب به 230 میلیون تومان هزینه شده است.

فتوحی با اشاره به اینکه 8 قلم کالای ایرانی در هر سری از جهیزیه ها وجود دارد که امیدواریم کمکی به شروع زندگی این زوج های جوان باشد، عنوان کرد: در مرحله اول بیش از 32 سری جهیزیه بین زوج های جوان شهرستان توزیع شده بود.

وی همچنین در پایان تشریح کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک خیرین، ستاد احسان و همکاران پایور سپاه بتوانیم این کمک های مومنانه را در سطح شهرستان ادامه بدهیم و در کنار این موارد، 7 پروژه مرمت خانه های محرومین شهرستان در دستور کار قرار دارد که در حال انجام است.

انتهای پیام/