علی‌اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  صبح توس؛ با اشاره به مشکلات موجود در کشور و روند افزایش روزانه قیمت‌ها اظهار داشت: متأسفانه دولت حل مشکلات را تنها با نگاه به بیرون از کشور می‌داند کما اینکه مشکلات کشور با نگاه به ظرفیت‌های درونی قابل‌حل است.

وی با اشاره به اینکه مجلس خود را موظف می‌داند که شبانه‌روزی در خدمت مردم باشد و کار جهادی را سرلوحه خود قرار داده است ابراز داشت: سکان اجرایی کشور در دست دولت است و مجری تصمیمات که باید با فعال کردن ظرفیت‌های درونی کشور را به‌پیش ببرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه لازمه کار جهادی و خدمت به مردم خطر کردن و ریسک‌پذیری است ادامه داد: متأسفانه شاهد هستیم که رئیس‌جمهور جلسه سه‌نفره‌ای را که می‌تواند نتایج خوبی برای تسریع مشکلات کشور داشته باشد را به بهانه واهی لغو می‌کند.

عنابستانی تأکید کرد: این جلسه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانست برگزار شود و مشکلات مردم بررسی‌شده و درگذر از این شرایط تسریع ایجاد شود.

وی بابیان اینکه این اولین باری نیست که رئیس‌جمهور در جلسات مهم شرکت نمی‌کند ادامه داد: عدم حضور در جلسات رأی اعتماد وزیران پیشنهادی هم نمونه‌ای دیگر از این بی‌توجهی‌ها به مشکلات موجود است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اکنون کشور در چند جبهه مشغول مبارزه است تأکید کرد: در این زمان فرمانده باید خود در میدان باشد و از نزدیک تصمیم‌گیری کرده و بر اجرای تصمیمات هم نظارت داشته باشد.

انتهای پیام/