فرمانده لشکر فاطمیون در گفت‌وگو با صبح توس، پیرامون تهدیدات اخیر ترامپ اظهار کرد: آمریکایی‌ها مصلحت امروز خودشان را در این دیده‌اند که از منطقه غرب آسیا خارج شوند و صحبت های تهدیدآمیزشان در مورد ایران توخالی است.

وی افزود: باتوجه به عدم دستاوردهای آمریکایی‌ها از منطقه در زمینه اقتصادی و نظامی، برنامه آینده آنها طوری است که بواسطه مذاکره با طالبان در حال نقشه برای خروج از افغانستان هستند؛ به آنها التماس می‌کنند و پروتکل می‌بندد تا با عزت از افغانستان خارج شوند.

فرمانده لشکر فاطمیون با بیان اینکه در عراق نیز همین اقدامات از سوی آمریکا تکرار می شود و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند گفت: حرف های تبلیغاتی آمریکایی‌ها توخالی است و توان استفاده از هیچ امکانی را در منطقه ندارند.

وی با اشاره به اینکه پس از شهادت سردار سلیمانی جنبش‌های مقاومت در منطقه رشد بیشتری داشتند و آمریکا متوجه شد چه غلطی کرده است افزود: امروز مقاومت در منطقه محکم ایستاده و انتقام بزرگ خون شهید سلیمانی خروج آمریکایی‌ها از منطقه غرب آسیا است که باید محقق شود و هیچ راهی جز این وجود ندارد و درصورت انتخاب غیر از این راه دشمن خسارات زیادی در منطقه متحمل خواهند شد.

فرمانده لشکر فاطمیون تصریح کرد: آمریکایی ها در منطقه امروز مستأصل هستند و در پی راهی برای عبور از گردابی که برای خودشان ایجاد کردند هستند لذا حرف‌های تبلیغاتی دشمن نباید جدی گرفته شود چراکه آمریکایی ها دستاورد جدی در منطقه نداشتند.

وی افزود: انتقام خون شهید سلیمانی این نیست که چند سرباز آمریکایی را به هلاکت برسانیم، بزرگ‌ترین دستاورد ما پس از شهادت سردار سلیمانی، خروج نیروهای آمریکایی از منطقه خواهد بود و به کمتر از آن قانع نخواهیم شد.

 فرمانده لشکر فاطمیون با بیان اینکه اگر کشورهای مظلوم منطقه بتوانند از چنگال ظلم دشمن رهایی یابند و استقلال ذاشته باشند، انتقام خون سردار سلیمانی است خاطرنشان کرد: خللی در مسیر مقاومت اسلامی کشورهای منطقه پیش نیامده است و امروز بصورت منطقی و درایت ویژه مأموریت‌های خودشان را انجام داده و به امید خدا پیروز خواهند بود.

انتهای پیام/