به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام برهان باقری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام صبح امروز در جمع هادیان سیاسی شهرستان تربت حیدریه اظهار کرد: برای یک جامعه موفق که می خواهد به رشد و کمال برسد باید ابزار لازم فراهم و ظرفیت های بالقوه آن به فعلیت برسد.

وی تصریح کرد: بیش از چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و امروز برای موفقیت در گام دوم انقلاب باید نگاه ویژه ای به گذشته داشته باشبم و در هر کجا موفق بودیم از آن استفاده و هر زمان اشتباه کردیم از آن درس بگیریم.

باقری اضافه کرد: در ۴۲ سال گدشته ۸ سال جنگ سخت نظامی و دوران دفاع مقدس را بر این کشور تحمیل کردند و این دوران با افتخار به گنجینه ای بزرگ برای انسان های عاشق برای رسیدن به خدا تبدیل شد و عقلای جامعه می توانند از آن استفاده کنند.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس همه مردم با هر گرایش و سلیقه ای و با هر سن و سالی در جنگی حضور یافتند که یک طرف آن بلوک غرب و شرق و همه دنیا ایستاده بودند و طرف دیگر آن جمهوری اسلامی با اندک امکانات و تجهیزات بود، اما با توکل به خدا و انفاس امام راحل و پشتیبانی مردم با اقتدار پشت سر گذاشته شد.

وی افزود: امروز باید همین الگو توسط مسوولان کشور در اقتصاد پایه ریزی شود و همه مردم در جهاد اقتصادی و با تمام ظرفیت تلاش کنند چرا که نیروی انسانی توانمند و جوان متخصص در کشور فراوان داریم.

باقری بیان داشت: امروز اگر قرار باشد اقتصاد کشور در مسیر مناسب و بالقوه ای قرار بگیرد باید از درون و با تکیه به توان داخلی باشد چرا که منتظر اروپا و امریکا ماندن هیچ فایده ای نداشته و نخواهد داشت.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام گفت: امروز برخی ها در داخل کشور راهبردها و سیاست های رهبری را با نگاه ارشادی دنبال می کنند کما اینکه اگر به توصیه ها و ابلاغات معظم له در حوزه های مختلف عمل می شد وضعیت بهتری داشتیم.

انتهای پیام/