سرهنگ پاسدار روح الله پسندیده، فرمانده سپاه طرقبه شاندیز در گفتگو با صبح توس، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد شکوهمندانه دفاع مقدس و تجلیل ازمقام شامخ شهدا  و حماسه آفرینان ۸ سال دفاع مقدس بیان کرد: به همت بسیجیان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج سطح شهر و روستاهای شهرستان در هفته دفاع مقدس بیش از ۵۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در طرقبه شاندیز انجام شد.

وی با اشاره به برنامه های برگزار شده در این هفته تصریح کرد: به همت بسیج سازندگی سپاه شهرستان و با همکاری خیرین نیک اندیش،  ۱۱ سری جهیزیه به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال به زوج های جوان نیازمند اهدا شد.

 پسندیده، با اشاره برگزاری باشکوه یادواره های شهدا در سطح شهر و روستاهای شهرستان، اظهار کرد: به همت خواهران و برادران  بسیجی  ۸ یادواره شهدا با ویژه برنامه های متنوع و شاخص در سطح شهرستان برگزار شد و بیش از ۱۰ نشست بصیرتی با حضور سخنرانان شاخص و مجرب در سطح مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج شهر و  روستاهای شهرستان نیز برگزار شد.

وی در ادامه افزود: اهدای ۷۰ بسته سبد مواد غذایی و معیشتی به ارزش ۲۸۰ میلیون ریال به نیازمندان و همچنین اهدای ۱۸۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۱۸۰ میلیون ریال نیز از فعالیت های اجتماعی انجام شده بسیج و سپاه شهرستان در این هفته بود.

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز، اظهار داشت: در بخش برنامه های ورزشی ۲ همایش دوچرخه سواری همراه با اجرای مسابقات تیراندازی با اهدای جوایز در سطح شهرستان برگزار شد و برپایی نمایشگاه هایی بامحوریت دفاع مقدس نیز از دیگر برنامه های فرهنگی پایگاههای مقاومت بسیج در این هفته بود. 

وی بیان کرد: روایتگری روایان ایثار و شهادت و نصب پلاک افتخار بر درب منازل تعدادی از شهدا، تجلیل از ایثارگران و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس، نواختن زنگ ایثار و شهادت با همکاری بسیج دانش آموزی و فرهنگیان، عطرافشانی مزار شهدا، برپایی کلاس های مهدویت و اجرای مسابقه مجازی نیز از دیگر  برنامه های ویژه این ایام در طرقبه شاندیز بود.

پسندیده، ضمن قدر دانی از مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان طرقبه شاندیز، اظهار کرد: از مشارکت وهمراهی ائمه جمعه، مسئولان ودستگاههای اجرایی، شهرداریها وبخشداریها وتمام خادمین دلسوز به نظام و انقلاب در برنامه ها تقدیر و تشکر داریم، انشاالله بتوانیم با تلاش وحرکت جهادی و با تاسی به فرهنگ غنی دفاع مقدس و با بهره مندی از منویات رهبری  در راستای خدمت رسانی به مردم عزیزمان بیش از پیش موثر واقع شویم.
انتهای پیام/