به گزارش صبح توس؛ با پیگیری این پایگاه خبری و انتشار چندین خبر و گزارش در خصوص وضعیت نابسامان جایگاه گاز طبیعی شهرستان درگز، بالاخره روز گذشته شاهد اقدام عملی مسئولین برای رفع مشکل بودیم.

شهردار درگز در گفتگو با خبرنگار ما توضیح داد: همانطور که سابق بر این گفته شد، شمارشگر دو نازل از کل نازل های فعال جایگاه درگز به دلیل اینکه مبلغی بالاتر از مقدار سوخت تحویل شده را ثبت می کرد به طور موقتی از مدار خارج شده بودند.

وی افزود: خوشبختانه روز گذشته با حضور کارشناسان و تکنسین های تعمیر دیسپنسرهای CNG، این مشکل برطرف شد؛ با کالیبره شدن این دیسپنسر، تعداد دو نازل خارج شده از مدار به چرخه بازگشتند و هم اکنون جایگاه سوخت درگز با تعداد 6 نازل فعال آماده خدمت رسانی به همشهریان است.

همچنین شهردار نوخندان با اعلام راه اندازی جایگاه این شهر به خبرنگار ما گفت: با تایید شدن تعمیرات و استانداردهای انجام شده از سوی کارشناس استاندارد، جایگاه این شهر که از خرداد سال جاری تعطیل شده بود فعال شد و هم اکنون به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

با فعال شدن جایگاه نوخندان و اضافه شدن دو نازل به جایگاه درگز، صفهای گاز تا حدود زیادی کاهش یافته و همشهریان درگزی می توانند بدون دغدغه و نگرانی از بابت صفهای طولانی، اقدام به سوختگیری کنند.

انتهای پیام/